Galaxy S3'ümü düşürdüm.

Bu konuyu okuyanlar

0wnper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar bugün talihsiz bir şekilde s3 üm düştü.Ekranda bir şey yok ama ekranın dışındaki bu mavi yerde ezikler var acaba orayı değiştirebilirler mi ve maliyeti nasıldır? Cevaplarsanız sevinirim.

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Yan tarafı değil mi, kilit açma tuşunun olduğu bölümden bahsediyorsun heralde ? Tam olarak bilmiyorum ama inşallah çaresini bulursun, yazık olmuş. Bugünlerde amma s3 düşüyor. Ben de çok dikkat etmeye başladım.

0wnper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yan tarafı değil mi, kilit açma tuşunun olduğu bölümden bahsediyorsun heralde ? Tam olarak bilmiyorum ama inşallah çaresini bulursun, yazık olmuş. Bugünlerde amma s3 düşüyor. Ben de çok dikkat etmeye başladım.

evet tam olarak orası :/

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
geçmiş olsun kardeş şöyle söylim camı az bir şey patlamışa 150 tl camı kırılmış olana 300 tl servis ücreti olduğuna göre kapak kısmını değiştirmede ise tahmini 80 tl olabilir

murat709

Asistan
Reaksiyon puanı
0
değişebilir ama biraz pahalıya patlar :/

0wnper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
geçmiş olsun kardeş şöyle söylim camı az bir şey patlamışa 150 tl camı kırılmış olana 300 tl servis ücreti olduğuna göre kapak kısmını değiştirmede ise tahmini 80 tl olabilir

ekranında hiç bir şey yok sadece bu çerçeve de 2 tane ezilme var çok takmam ama çok bir ücret çıkartmazsa değiştiririm diye düşünüyorum.

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kardeşim yine duser yine uzulursun kullanılamayacak gibi olunca degistirirsin birde camı bildigim kadar 480 lira yazıyo servis