Piranha Business tablette root erişimini açmak

Bu konuyu okuyanlar

Million

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Beyler merhaba öncelikle.Piranha Business Tab 10.1 III kullanıyorum.Root erişimi falan bir şey varmış sanırım.Bu tablette root erişimine izin vermek istiyorum.Yani root erişimi sanırım alınınca kapalı şekilde veriliyormuş,bunu açmak,izin vermek istiyorum.Anlayan arkadaşlar konuya bi el atsa fena olmaz.Açıklayıcı anlatım ve ya resimli anlatım yapabilecek varsa sevinirim :laugh:
business_III_tab_zeus_01.jpg

Daha detaylı bir şekilde özelliklerini görebileceğiniz yer ise : http://www.piranha.com.tr/product.php?product_id=338

Million

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Biri konuya el atsa

physco

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende piranha business tab 7 var rootlamaya gerek yok zaten rootlu alet. seninkide öyle olabilir

Million

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bende piranha business tab 7 var rootlamaya gerek yok zaten rootlu alet. seninkide öyle olabilir
Sen rootlu olduğunu nereden anlıyosun ? Sistem dosyalarında istediğin gibi değişiklik yapabiliyo musun ? Ya da bazı uygulamalar doğrudan dahili belleğe kurulu geliyor ve bunlar sd karta aktarılamıyor.Sen bunları aktarabiliyo musun ?

physco

Asistan
Reaksiyon puanı
0
root explorer çalışıyorsa rootludur diyordu yükledim çalıştı bi kaç bişey sildim sonra anlamadım o programıda sildim :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Piranha Ultra 2 tab 7.0 kullanıyorum cihaz rootlu olarak gelmedi. z4root diye bir program kurdum onunla da başarılı olamadım. Daha önce yapabilen varsa paylaşsın lütfen.

Son mesajlar