Galaxy S3 Google Play Store Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

BurakOzen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar merhaba bir uygulama indiriyordum birden google playa girmedi sonra açıp kapattım girdi uygulama yarım kalmıştı iptal ettim düzelti aradan 2-3 hafta geçti aynı sorunu veriyo bu sefer birşey indirmeye çalışmadımda şuan açılmıyor ve arada internete girdiğimde kendi kendiliğinden durdu diyor facebook uygulamasına giremiyorum anlıcağınız telefon kafayı yedi ne yapabilirim bana bir yardımcı olur musunuz ?

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
ayarlar gizlilik menüsünden fabrika ayarlarına dön yalnız dikkat önemli birşelerin varsa silinir yedekle birde harici hafıza kartın da problemli olabilir ondanda yapabilir onu çıkarıp dene

BurakOzen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok saol kardeş allah razı olsun düzeldi sayende

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar galaxy s3 google play store gırıyodu ama suanda gırmıyo atıyo play storeden ayrıca real basket dıye bır youn vardı onuda acmıyo ondada gırıyor sonra oyundan atıyor ne yapabılırım yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
galaxy s3 üm google play store gırmıyor lütfen yardımcı olun sureklı atıp duruyor

Ahmet387

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar s3 mini kullanıyorum uygulamayı önce bilgisayara sonra telefona nasıl yüklerim neler yapmalıyım? telefonda internet paketim yok ama.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
eger fabrika ayarlarına dönersem whatsaap instagram hesabm silinr mi yoksa sadece programımı silinir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende s3 mini kullanıyorum ocak ayında almıştım sadece google play store 2 kere girebildim şimdi hiç açılmıyor güncellemeler yapılamıyor birisi aradığı zaman donuyor ve *google play store durduruldu tamam a bas * çıkıyor ne yapıcam ben yardımcı olabilecek biri varmı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar google play store hatlarının en kokte cozumu farbrıka ayarlarına donmek baska alternatıf yok dıyebılırım kendımce..

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Soru soran arkadaşlar bir sorununuz varsa önce teli yedekleyip fabrika ayarlarina dönün sorun devam ederse söyleyin ve fabrika ayarlarina dindugunuzde hiçbir hesabınız silinmez sadece uygulama silinir onu da google play storedan uygulamalarima girerek tekrar yukleyebilirsiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar s4 kullanıyorum ve fabrika ayarlarına geri dönmeme rağmen google pplay uygulaması hala çalışmıyo :D birisi yardım edebilirmi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:mellow:hepsi siliniyo indirdigimiz tüm programlar, bende fabrika ayarlarına geri döndüm hepsi gitti

S

SDN Okuru

SDN Okuru
fabrika ayarlarını geri yükledim ama hala aynı hatayı veriyor paket dosyası geçersiz diyor:((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Fabrika ayarlarına dönmeden önce şunu deneyin;
Ayarlar->Uygulama Yöneticisi
sağa kaydırarak Hepsi bölümüne gelin. buradan Google Play Store'u bulun ve veriyi sil diyin. Aynı şeyi google play hizmetleri ve google hizmetleri çerçevesi için yapın ve telefonu yeniden başlatın. Bir süre google play e girerken bağlantı yok diyecek ama 5dk. sonra düzeliyor. Eğer bu olmazsa her şeyinizi yedek alın ve fabrika ayarlarına dönün.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende aldım 3 gün sonra google durdulurdu diye yazı çıkıyo ve aldıgımdan yavaş çalışıyo hafifiden donar gibi oluyo nedendir birde yeni yazılım attı birşey olurmu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Menu
Ayarlar
Uygulama yoneticisi
Uygulama tercihleri sıfırlansin mi
Uygulamalari sifirlayin
Evet deyin telefonu kapatip
Tekrar acin sorun duzelecektir...

asterix*

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Benim bir sorum olacaktı. Malum, Play Store yapılan güncellemeyle yeni görünüme geçti. Fakat tek bir şeyden memnun değilim. Play Store anasayfasındayken, verilen uygulamalar 2 haftada 1 değişirdi, yeni uygulamalar falan tanıtılırdı. Ama şimdi bizim daha önce indirdiğimiz uygulamalara bakıp, bize ona göre öneri çıkarıyor ve hep aynı uygulamalar duruyor. Eğer istemiyorsan yan kısımdan "ilgilenmiyorum" butonuna basmamız gerekiyor. Ben bunu istemiyorum. Eskisine dönmem için bir yol var mı yoksa böyle devam mı edeceğiz? Umarım açık bir şekilde anlatabilmişimdir. Cevaplarınızı bekliyorum!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:devil:benim telefon samsung galaxy s3 mini 100 mgp gooogle play store açılmıyor sorun veriyor:devil:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
cihaz rootluysa freedom programını indir girer aynı sorun bende de vardı çözüldü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben google play i açabiliyorum fakat bir uygulama indirmek için uygulamayı indir e tıklayıp onay verdiğimde uygulama indirilecektir diyor;fakat indirilemiyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abim fabrika ayarlarınada döndüm olmuyor mobil veriyi açınca telefon google play store durduruldu diyor ve telefon donuyor üstelik telefonu daha alalı 1 hafta olmadı ne dandik telefonmuş:huh:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Uygulama tercihleri sıfırlansın mı kısmını bulamadım. :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bendede o hata var hiç bir şekilde gitmiyo tüm yolları denedim başka yol varsa lütfen söyleyin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar yardım edin 2 defa fabrika ayarlarına döndü yine de google play stora girmiyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
play store girnce bağlantrı yok tekrar dene diyor sorun ne acabab na bağlantısı istiyor arkadaşlatr