İmeim Klonlandı Ne Yapacağım

Bu konuyu okuyanlar

caresizcocuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar ben yurdışından samsung galaxy s2 getirttirdim yaklaşık 2ay oldupasaporta kaydettirmiştik bayabir uzun sürdü açılması 1 ay kadar sürdü.1 aydır telefonukullanıyordum hiçbir sorun olmadı taki 2 gün önceye kadar baktım şebeke yok diyor bende imeiye bakim acaba bişeylermioldu dedim imeiye baktım değişmiş sonra o imeiyi sorgulattım bu imei no klonlanmıştır diyor.ankaradaki telekominikasyonu aradım onlarda baktılar evet klonlanmış dediler ama yurtdışından geldiği için cihaz birşey yapamayız diyorlar arkadaşlar bu durumda ne yapmalıyım lütfen acil cevap verirseniz çok memnun olurum:crying::crying:

msxlabs

Asistan
Reaksiyon puanı
0
geçmiş olsun sende başkasının imeisini klonla

caresizcocuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ama o yöntem geçici bir çözüm diyorlar vede telefonun internet özelliği imeiyi klonladığın tefelonun özelliğine düşüyor diyorlar

- - - Mesaj Güncellendi - - -

​Güncel...

​Güncel.....

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
telefonun imeini başka bir telefona yazmışlar bu seferde seninki patlamış oluyor yapabilceğin tek şey bazı telefoncular başka bir telefonun imesini yazabiliyorlar yalnız bu seferde 3g internet gidiyor girdiğin zaman gene patlıyorsun 3g ve internetle işim olmaz zaten diyorsan bu dediğimi yaptırabilirsin yine dahada kesin garantili olsun diyorsan evde eski bir telefon varsa onun imeini verip yazdır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşım öyle birşey yok diyorlar sabahtan belli öbür forumlarda...Yani yanlış bilgilenme

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Kaydettirdiğin pasaport sizinse bir daha turkcelle felan gidip düzeltin.

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Sen pasaport kaydını kime nereye yaptırdın? Cihazı yurt dışından getiren kim? Telefonun telefoncu eline deydi mi?

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
imeiye baktım değişmiş nedir yav, ya sen ilk aldığında da imeisi değiştirilmiş verdiler sana ya da sen bi telefoncuya falan verdiğinde imeisini değiştirdiler

bu arada bilgilendirme olsun S III SSS konusunda biri vardı benim telefonun imeisi A1018'e ait ama internete girebiliyorum diyordu

iptal

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Konuda bilgim yok. Entry-Nick demek için geldim ben :D

Shaun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Klon imei telefonlar nasil internete giremiyor? Bizdede var bitane S2 catir catir giriyor. Alakasi yok.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonu aldığımda imei arkada yazanla aynıydı hiçbir telefoncuyada vermedik bi ara samsunga götürdüm kadın telefonu aldı arkadaya gitti heralde ne olduysa o kadının elinden oldu...

caresizcocuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aldığımda arkada yazan imeiyle *#06# yapınca çıkan imei aynıydı hiçbir telefoncuyada vermedik bir ara samsunga götürdüm kadının biri aldı telefonu arkaya götürdü heralde ne yaptıysa o kadından geldi