Win8'den Win7 Geçiş Yedekleme?

Bu konuyu okuyanlar

Pokexec

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim bilgisayarı ben ilk aldığımda windows 7 idi ben bunu yükseltme yaparak windows 8 yaptım programlarım fln hiçbirşey gitmedi. Ama şimdi bilgisayarı garantiye vereceğim o yüzden windows 7 ye geçmem gerek galiba garantideyken sorun çıkmasın diye ama şimdi windows 7ye geçerken programlarımın fln silinmemesini istiyorum acaba nasıl geçebilirim? Norton ghost fln var mış galiba bunla yedekleniyormuş programlar acaba bi anlatsanız çok makbule geçersiniz?

Şimdiden teşekkürler :)

Strake

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Sistemini yedeklersin bu iş için ben hep Acronis kullandım ve tavsiye ederim harici harddiskin varsa bunu sistemini yedekle sonra windows 7 kur servisten geldikten sonra o yedeği geri yüklersin bu sayede hiçbir veri kaybetmezsin.

Pokexec

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi acronisi çok iyi bilmiyorum benim amacım bütün herşeyi koruyor değil mi yani özel dosyalarıda yüklenmiş dosyaları masaüstündekileri bunları koruyorsa bu program benim aradığım tür ama nasıl kullanılır bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim Harici Harddiskim mevcut 750 gb bunun 300-400 gbsi boş. Bana biraz yardımcı olur musunuz? Şu programlardan hangisini kullanayım?

Strake

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Şimdi acronisi çok iyi bilmiyorum benim amacım bütün herşeyi koruyor değil mi yani özel dosyalarıda yüklenmiş dosyaları masaüstündekileri bunları koruyorsa bu program benim aradığım tür ama nasıl kullanılır bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim Harici Harddiskim mevcut 750 gb bunun 300-400 gbsi boş. Bana biraz yardımcı olur musunuz? Şu programlardan hangisini kullanayım?
Ben kullanıyorum ve şunu diyebilirim bilgisayarınızın bütün dosyalarını kapsıyor yani şu anki bilgisayarınızda ne varsa yedekledilten sonra o çıkıyor ben 3 işletim sistemli bilgisayar kullandığım halde 47 gb tutmuştu boyutu sizde büyük ihtimal daha az olur nasıl kullanmak aslında çok basit ben konusunu açmıştım veya internetten bakın bulamassanız konu linkini atarım.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Birincisi bilgisayarı servise neden gönderiyorsun?.

İkincisi işletim sistemi 7 den 8 e yükseldi diye garanti gitmemesi lazım..

Son mesajlar