FIFA 13 siyah ekran sorunu

Bu konuyu okuyanlar

cezahsyn01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim sistem 13 kaldırıyor diye 12'yi silip 13 ü kurdum. Neyse girdim oyuna. yine kasıyor filan geçelim orayı. Oyunda w,a,s,d tuşları filan vardı. Benimde zoruma geldiği için internetten tuş kombinasyonu ayarı indirdim. Bir settings dosyası. neyse attım onu belgelerime. Bir tane daha settings vardı sildim onu. Sorun burda başladı. Sonra E0001 Hatası aldım. Ne denediysem olmadı. C:Belgelerim yap diğerini C:'ye taşı yaptım. İşte replay hariç bütün dosyaları silip gir yaptım falan.replay hariç bütün dosyaları silince giriyor fakat, oyun siyah ekran açılıyor hiç bişey gelmeden geri masaüstüne atıyor. yani anlayacağınız bir settings başıma çok şey açtı. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar :(

djvahset

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
fifa 2012 deda aynı kontroller berbattı yükledim tekrar hemen kaldırdım çünkü sinir olup laptapu kıracaktım

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
bu kadar uğraşacağınıza 15 20 liraya bi kol alsanız daha iyi olur. Ben darksiders, mark of the ninja, braid, bastion gibi oyunları daha rahat oynayabilmek için paraya kıyıp f710 aldım.

cezahsyn01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BEYLER SORUN CONTROLLER DEĞİL. sorun oyuna girememem. Siyah ekran geliyor sonra masaüstüne atıyor.

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
E0001 hatası ekran kartınla ilgili ekran kartında Shader Model 3.0 yok sa oyunu düşük cözünürlükle oynamalısın Vsync bunu devre dışı bırak ve ya devre dışı ise etkinleştir ekran kartı driver güncelle oyun ayarlarını düşük cözünürlük yap oyun acılması lazım

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bir de Belgelerim deki FİFA 2013 klasör sil oyunu tekrar aç +directx yüklümü hangi sürümü yüklü onada bak Başlat/Çalıştır/dxdiag yaz orda directx göre bilirsin

cezahsyn01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
E0001 hatası ekran kartınla ilgili ekran kartında Shader Model 3.0 yok sa oyunu düşük cözünürlükle oynamalısın Vsync bunu devre dışı bırak ve ya devre dışı ise etkinleştir ekran kartı driver güncelle oyun ayarlarını düşük cözünürlük yap oyun acılması lazım

Bir de Belgelerim deki FİFA 2013 klasör sil oyunu tekrar aç +directx yüklümü hangi sürümü yüklü onada bak Başlat/Çalıştır/dxdiag yaz orda directx göre bilirsin
olmadı. aslında şöyle söyleyim şu setting dosyalarını silene kadar oyuna girip oynayabiliyordum. fakat settings yükledim diğerini sildim sonra başıma bela açıldı işte. dediklerini yaptım. directx 9.0c kurulu kardeşim. FIFA 13 filan sildim yine yaramadı hala atıyor oyundan daha siyah ekranda

Beyler acaba biri belgelerimde FIFA 13 klasörünü uploadlayım link atabilir mi ? bide öyle deneyeyim. flood için özür dilerim

Serhat Y

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadasım neden dosyaları siliyon silmeden direk belgelerime girip setting dosyasını atacan hiç bişe silmene gerek yok bence oyunu sil tekrar yükle ve kontrol ayarlarını hiç birşey silmeden tekrar belgelerim fifa 13 e at oyune girerken senin kurdugunn profile girme farklı bi profil gelecek ona gir

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
senin indirdiğin klavye ayarlarında orta metinlerde görürsün oyun cözünürlüğü yüksey yapılmış onu değiştirirsen olay cözülür ama dediğim gibi Shader Model 3.0 olayı cok önemli

şu linkdekileri uygula

http://pcko.net/fifa-2013-siyah-ekran-oyun-acilmama-dil-secme-hatalari-cozum/

google de yaz belegerim fifa2013 ayarları klasör diye var indirebilirsin

cezahsyn01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

cezahsyn01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sevindim hayırlı oyunlar
oyun pek hayırlı olmadı :D şimdide kasma sorunu var. vazgeçtim bütün fifa serilerini sildim. canyourunit.com'da fast'ta oynarsın (high) diyor ama lowda bile acayip bi kasma :D fifanın eksiği bu işte :D

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Ben de hileciler yüzünden çıldırmak üzereyim.