Iphone 4s & Sony Xperia Ion

Bu konuyu okuyanlar

KyA27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Xperia ion'u alırım ben yerinde olsam

RedQueen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşım bu sana bağlı olan bir şey keşke ne istediklerini söyleseydin ?

Garip ama telefonlar insanların kişilikleri doğrultusunda istekleri değişebiliyor neye önem verdiğini neyin ön planda olduğunu söylemelisin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende 2 side var bence ion ekranı çok güzel iphone küçüçük kalıyor yanında

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ionun ekranı çok kolay çizilebiliyor bu yüzden 4s al bence

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım bu sana bağlı olan bir şey keşke ne istediklerini söyleseydin ?

Garip ama telefonlar insanların kişilikleri doğrultusunda istekleri değişebiliyor neye önem verdiğini neyin ön planda olduğunu söylemelisin.
Şöyle diyim çok fotoğraf çeken birisiyim ama ne varki her 8 MP kamerası olan telefonlar aynı kalitede fotoğraf yada video çekemiyor Ion'un kamerası 12 MP 4s'inkini geçer mi orada tereddütlerim var. + Olarak bide sağlamlığına önem veriyorum.Ve şuda var daha önce Galaxy W kullandım 512 MB ram vardı ama gel gelelim telefon bunu 300 küsür olarak görüyordu ve arka planda çalışan uygulamalar hiç durmuyordu tabiri caize 125 mb kalıyordu geriye. Ionda da 1 GB Ram var 600 küsürünü kullandırtıyor.IOS androide göre kat kat stabil bir şekilde çalışıyor. Ios da ram sorunu yaşamadım.Ion o noktada tatmin edermi beni ? Şöyle diyim yani biri size bedava telefon verse Ion mu 4s mi dese cevabınız ne olur ? neden

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Hocam Xperia İon ara model şimdiden unutulmaya yüz tutmuş ben ana modellerden tercih yapmanı tavsiye ederim mesela Xperia S gibi

Şöyle diyim çok fotoğraf çeken birisiyim ama ne varki her 8 MP kamerası olan telefonlar aynı kalitede fotoğraf yada video çekemiyor Ion'un kamerası 12 MP 4s'inkini geçer mi orada tereddütlerim var. + Olarak bide sağlamlığına önem veriyorum.Ve şuda var daha önce Galaxy W kullandım 512 MB ram vardı ama gel gelelim telefon bunu 300 küsür olarak görüyordu ve arka planda çalışan uygulamalar hiç durmuyordu tabiri caize 125 mb kalıyordu geriye. Ionda da 1 GB Ram var 600 küsürünü kullandırtıyor.IOS androide göre kat kat stabil bir şekilde çalışıyor. Ios da ram sorunu yaşamadım.Ion o noktada tatmin edermi beni ? Şöyle diyim yani biri size bedava telefon verse Ion mu 4s mi dese cevabınız ne olur ? neden
Tabi ki ios daha stabil ben şöyle bir karşılaştırma yaparım iOS basittir örneğin 2+2=4 gibi ama androidde bu işlemin içine üsler parantezler girer android daha ayrıntılıdır

RedQueen

Asistan
Reaksiyon puanı
2

Bana teklif etseler ben İos ' u tercih ederdim ama ekran boyutuna önem veriyorsan İon tabi ki. Kamera olayı şöyle megapiksele aldanma sakın Sony ' nin kameraları iyi kötü değil ama çok fazla fark yok arada. İphone 4S kamerada kendini kanıtlamıştır. İSight kamera ile renkli çekim yapabilirsin renk ayarlarını çok iyi yapıyor fakat detay olayında Sony'den iyi değil. Kasma sorunu yaşamak istemiyorsan İphone 4S derim.(Renkli çekim seviyorsan)

SponTane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Neden 4 s ıle ıon arasında gıdıyorsunkı . 4 s teknosa gold gıbı yerlerde 1700 cıvarı sen bu paraya baska telefonlarda dusunebılırsın neden 4 s ıle ıon arasında gıttın . Bana kalsa ben one x tercıh ederım .4 s ıle aynı mıktar. He bende Lımıt yok dıyosan htc one x plusa bı bak derım.

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Telefonları alacağımı kim söyledi elimde zaten 4s var ben sadece ionla karşılaştırmak için yazdım milletin fikrini alıyorum.