PDF Dosyaları neden açılmıyor?

Bu konuyu okuyanlar

Zee

Asistan
Reaksiyon puanı
4
PDF dosyalarına tıklıyorum bekliyorum fakat karşıma hiç birşey gelmiypor.. Adobe readrı bi kaç defa tekrardan kaldırdım yükledim yine olmadı.... Bunun yanında bir de sadece Google Chrome tarayıcısıda böyle yapıoyr tıklıyorum fakat hiç bir şekilde kaşıma bir şey çıkmıyor? Çözümüvarmı bunun?

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Adres satırına chrome:plugins yaz ve Chrome PDF Viewer devre dışı bırak. İstediğin programı kullan. Yalnız ilk sefer ilişkilendirmen gerekebilir.
Tavsiyem SumatraPDF Reader

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar laptop tan flash belleğe not defteri halinde pfd dosyaları attım ve diğer bilgisayara gönderdim fakat diğer bilgisayarda attığım dosyalar açılmıyor ve SİSTEM BELİRTİLEN YOLU BULAMIYOR diye bir uyarı geliyor ne yapmalıyım ?

batman53

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ccleaner kullanın. Arada bir tarayıcıyı temizleyin o da kurtarmadı, sistem geri yükleme

S

SDN Okuru

SDN Okuru
adobe reader could not open because it is either not a sported file type or because the file has been damaged. for example, it was send as an email attachment ant wasn't correctly decodet hatası veriyor

Besonnen

Asistan
Reaksiyon puanı
1
belki pdf dosyasında bir problem vardır acıyordur ama boştur.programda bir sıkıntı olacagını sanmıyorum .

ghostm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı sorun bende de vardı
C:\Program Files (x86)\Adobe\Acrobat 10.0\Acrobat
klasörü içerisinde eula.exe yi bir kere çalıştırdım sorun düzeldi ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefon pdf dosyasının büyük oldugunu söylüyor ne yapmalıyım:crying::crying::mad:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:huh:indirdiğim dosyaları bu sitede her zaman izin ver tklmama rağmen ingilice ve yanında mavi bir ok var... ne olur yardım edin hiç br şey açılmıyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
panpalarım ben normal acıyordum eskdn sımdı acılmıyor yazılar cıkıyor ındırdıgımde not defrerıyle fln acınca hep öle kçk kardsme bursluluk sınavı ındırıyorum hep böle yardıımmmmm....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
palme pdf açılmıyor diğer indirdiğim dosyalar açılıyor fakat şimdi indirmek istediğim dosyalara giremiyorum error veriyor -_- _? :( sebebi ne ? bilen var mı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende o belırttıgınız dosya yok, farklı bır klasorde bulunuyor olabılırmı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar siteme pdf dosyası fiyat listesi attım yukarı site adresimi yazıp köprü koydum ama exporterde açılıyor crome ve mozillada açılmıyor köprü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Çok Acil pdf Bilgisayar,ağ,chorome,internet exploereri felan hepsini pdf olarak gösteriyo tıkaldığımda ise adobe reader karşıma çıkkıyo diyoki kabul et ettim ama yine de olmadı ne yapmalıyım ACİLL...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı sorun bende de vardı ghostm'nin çözümünü denedim düzeldi. Yalnız bende dosyanın konumu farklı: C:\Program Files (x86)\Adobe\Reader 11.0\Reader
:thumbup:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende adobe reader var winrardan indiriyorum adobe reader tarafindan iniyor lütfen acil yardim:crying::crying::crying: