Facebook Üyeliğim Çalınmak Üzere Ne Yapmalıyım Yardım

Bu konuyu okuyanlar

Vober

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamun Aleyküm arkadaşlar geçen gün facebook hesabını çalacağım diye bir kullanıcı mesaj atmış bende tabii korktum hemen ana msnmi değiştirdim msn adresmi biliyor bende kendime yeni msn aldım ve facebooka onu ana msn olarak kaydettim ancak facebookta şifremi unuttuma tıkladığımda eski msnmi yazdığımda beni hemen buluyor bu sen misin diyor msnemi değiştirdim çalmasını nasıl başka türlü engellerim arkadaşlar lütfen yardım edin

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Facebookta şöyle bir ayar var. Sen hesabını açtığında, facebook telefonuna bir mesaj yolluyor. O mesaj da kod yazıyor.

Sen hesabına giriş yaparken o kodu yazmazsan hesabına giremiyorsun. Şifreyi bilsen de bilmesende.

Sen bu ayarı aktif et, sonra şifreyi git kendisine ver.

Vober

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki bunu nasıl aktif edebilirim?

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Mobil kısımdan telefon numaranı ekle. Güvenlik kısmandan da, giriş onayı istiyorum gibi bir ayar var. Onu aktif et.

promidal

Profesör
Reaksiyon puanı
11
şifreni yüksek güvenlikli yap. şifren rastgele büyük harf küçük harf ve rakam kombinasyonlarından oluşsun ve en az 8 haneli olsun. şifreni kırması birkaç yılını alır herhalde

Vober

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tam olarak tarif eder misiniz ben bulamadım da size zahmet.

Güvenlik > Giriş Onayları girdim oraya tıkladığında şöyle bişey çıkıyor

jrqf2.png

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Tarayıcının çerezleri kabul edip etmediğine bi' bak, yada başka bir tarayıcıyı kullanarak oraya gir.

Vober

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Safari opera chrome denedim olmadı başka tarayıcı kaldı mjı arkadaşlar.

stosun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öyle şeyler sadece mozilla yapıyor . Şifrende büyük harf, küçük harf, sayı ve simge koyulduğun daha aranti olabilir. Arkadaşların da dediğ gibi giriş onaı avantaj sağlayabilir.