kitlenen baslık "Bu Siteyi Çok Beğeneceksiniz"

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uuuucemal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
siz sadece İllegal İçerikli ve Yasa Dışı Siteleri Pek Sevmiyosunuz!!! download bolumunde P2P Araçları kısmı var oralara nie hic bakmıyosunuz!! bugune kadar p2p kullanıpta ucret odeyen varmı!!hepsi illegal icerik saglayıcısı durumunda ama pardon siz sadece siteleri sevmiyosunuz dimi unutmusum. bu kitlenen sitenin adresini gormedim bile msj atan arkadası ise hic tanımıyorum sadece ona cevap yazan souris46 arkadasın yazma bicimini begenmedim. uslup onemlidir arkadaslar. merak ediyorum acaba souris46 internetten torrent veya diger programlarla hic biseyler indiriymu!! indiriyosa hemen sikayet ediyim belki banada film verirler!!! :* :* tarafımız aynı uslubumuz farklı!!!

RE_6

Profesör
Reaksiyon puanı
10
tamam tepkinde haklısın belki ama konuyu yanlış yere açmışsın o yüzden kilit gelebilir

calvaria

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Join ME dedi ki:
tamam tepkinde haklısın belki ama konuyu yanlış yere açmışsın o yüzden kilit gelebilir
sonrada nie konum kilitlendi die bida konu acar :D

uuuucemal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilerek buraya konu actım kilit yemek icin bi istatistik yapsalar eminim kilit yiyen konular digerleirnden daha cok okunuyordur...milletce yasak olanları ayrı bi severiz. calvaria- bu foruma actıgım ilk konu ve emin ol son konu olacak...

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Haklı durumken haksız duruma düşmek böyle birşey olsa gerek. Şimdi sen böyle bir konu açtın amacını gerçekleştirdin ama sonuç sana fayda sağladı mı? Eğer şikayetçi olduğunuz bir durum varsa bunu moderatör arkadaşlarımıza özel mesaj yoluyla iletiniz. Eğer moderatör arkadaşlarımızla sorunu halledemiyorsanız o zaman bizimle irtibata geçersiniz ve durumu gözlemleriz ona göre hareket ederiz. Normalde forumda reklam amaçlı yapılan site paylaşımlarını da pek olumlu karşılamıyoruz ama azda olsa göz yummaya çalışıyoruz fakat bu şekilde davranılırsa ona da göz yumulmaz ve kurallar biraz daha katı olur. Kurallar katılaştığında bu kimin için fayda sağlayacak olayı birde o boyutundan düşünün.

KİLİT!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...