Icloud rehber sorunu

Bu konuyu okuyanlar

bawyera99

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sorunum şu şimdi kardeşim annem ve bnim iphone lar hepsi aynı hesabı kullanıyordu appstore ve icloud olarak.
şimdi www.icloud.com da bütürn rehberler karıştı ben ayrı bir icloud almak istiyorum ama hesabı silince telefondaki her şeyi siliyormuş yanılmuyorsam ondan yapamadım.
nasıl ayırabilirim acaba ?

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
iCloud nedir diye soracaksan burada fazlası ile bilgi var.
http://en.wikipedia.org/wiki/ICloud

Yok amacın farklı bişey sormak ise 5 yaşında yiğenim gibi bişey isteyince hııı hııı hııı diye ses çıkartmaktan ziyade ne istediğini söylemelisin.

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Hangi konuda yardım istediğini yazarsan, arkadaşlar da ona göre yardım ederler. Flood yaparak yardım alamazsın [MENTION=251805]bawyera99[/MENTION]

bawyera99

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yanlış anlaşılmışım sanırım düzeltelim [MENTION=36351]mr_rain[/MENTION] :)
Sorunum şudur:annem ben ve kardeşim 3 müzde aynı appstore ve icloud hesabı kullanıyoruz 3 müzün telefonu aynı iclouda bağlı.
www.icloud.com da bütün rehberler karışmış,ben kendi rehberlerimi ayırmak istiyorum ama nasıl yapılacağını bilmiyorum.
teşekkürler.

MrtOzler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ona farklı bir hesap açarsın ayrı etten kendinin kini düzenlersin yada kendine açarsın veya ona icould u kurmazsın tek sende olur seçim bol

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
3 kullanıcının da rehberini icloud'a senkronize etmesinden dolayı böyle sorunların yaşanması doğaldır. yapmanız gereken şey yeni apple kimliği alıp icloud hesabı olarak yeni hesabı kullanmaktır. bilgisayarınızdaki itunes'ta telefonunuzun yedeği var ise geri yüklerseniz rehberiniz eski haline gelir.