Sony Xperia Sola güncelleme aldı mı?

Bu konuyu okuyanlar

SIRDAR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar, Tolga Küçükyılmaz ağabeyimiz aşağıdaki linkte Xpreria Sola'nın güncelleme alacağını söylemişti. Güncellemenin çıktığını fakat daha ülkemize gelmediğini söylemişti. Fakat gördüğüm ve bildiğim kadarıyla bu güncelleme yapılmamış.

http://shiftdelete.net/sony-xperia-sola-mi-galaxy-ace-2-mi-39436.html

İçinde video bulunan bu incelemenin tarihi 25/08/2012 olmasına rağmen, Sony Xperia Sola'ya hala güncelleme gelmedi mi? Bileniniz var mı?

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Malesef jelly bean güncellemesi almayacak sola..:)

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Sony de sanırsam samsung un izinden gitmeye başladı herhalde, ilk önce experia u ve sola için 4.1 sürümü test aşamasındadır diye söylediler bana şimdi ise, çıkmayacak diyorlar, kafa buluyorlar herhalde.

yalancibahar

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Jb değil İCS düzeltme yazılımı gelecek. Güncelleme dağıtıldı yalnız ülkemize henüz gelmedi.

ahdem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Sony nin sitesinde bu konuyla ilgili bir yazı okudum.Orada xperia go ,p ve j modelleri için martbaşında güncelleme yapılacağını ,fakat sola ve u modelleri için şimdilik herhengi bir planlama düşünülmediği yazıyordu..

yalancibahar

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Hataları düzeltilmiş demek. Ülkemizde henüz dağıtıma başlamadı demek :D

SIRDAR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hataları düzeltilmiş demek. Ülkemizde henüz dağıtıma başlamadı demek :D

Yahu,ben android kullanmıyorum. Kullanmayı da düşünüyorum. Şimdi bu güncellemelleri online vermiyor anladığım kadarıyla. Güncelleme veya düzeltmeler, telefonla birlikte satılıyor, yanlış anlamadıysam?

Bir de, Galaxy Ace 2'de de aynı sorun var, zannederim?.. Samsung bu modeline güncelleme yapacak mı, acaba? Donanım olarak güncelleme yapmaya müsait bir telefonmuş...

KyA27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yahu,ben android kullanmıyorum. Kullanmayı da düşünüyorum. Şimdi bu güncellemelleri online vermiyor anladığım kadarıyla. Güncelleme veya düzeltmeler, telefonla birlikte satılıyor, yanlış anlamadıysam?

Bir de, Galaxy Ace 2'de de aynı sorun var, zannederim?.. Samsung bu modeline güncelleme yapacak mı, acaba? Donanım olarak güncelleme yapmaya müsait bir telefonmuş...
Parayla satılan bir şey değil merak etme bilgisayar üzerinden güncelliyorsun.

SIRDAR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sakın gunceleme yapmayın tel kasmaya basladııı

Galiba bende de kasma yapıyor. Geçişlerde SOLA sanki zorlanıyor... Ve telefon etmek için rehbere veya arama ekranına geçtiğimde de yavaşlık sözkonusu... Bir RAM Optimizasyon programı (ES Task Manager) kurdum. Onu çalıştırınca çalışması biraz daha hızlanıyor. Ama kısa bir süre sonra aynı duruma geliyor. Sürekli bunu yapmak zorunda kalıyorsun. Bazı programlar galiba tekrar otomatik olarak çalışıyor. Bunu nasıl engelleyebiliriz? Bilen var mıdır?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sola nasıl güncelleniyor ya bi türlü beceremedim şu anda güncellenebilir değil mi bu telefon 4.0.4 e ben niye güncelleyemiyorum o zaman telefonu bağlıyorum pcye telefonunuz zaten güncel diyor ama 2.3.7 kurulu çıkamadım bir türlü bu işten yapabilem kimse var mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bendede var telefonum 2.3.7 ama telefonunuz güncel diyor???

yunusemreu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Telefonu bilgisayara bağlayın sony.com.tr den destek yazılımını yükleyin orada güncelleme gözüküyor sonra güncelleme yapabilirsiniz. Kasma olarak da bnm telimde her hangi bir kasma yook. Ayrıza ben facebooku da devre dışı bırakarak yaklaşık 20 mb daha fazla ramde boşluk oluştırdum. Şu an 160 170 mb boşluk var ve rahat kullanılıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tlofnun şarjını uzatmak için ayarlar-veri kullanımı sağ seçenek tuşuna basıp arka plan verileri sınırla seçin. 1 gün bile dayanmayan batarya 3 gün gider.....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben de bu tarif ettiinz yerde de güncelleme görünmüyo sürümüm 2.3.7

fatih911907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben de bu tarif ettiinz yerde de güncelleme görünmüyo sürümüm 2.3.7

Telefonu bağlayın bilgisayara.Sony PC Companion'ı yüklemesine izin verin. Ardından telefon bağlantısını kesip, tekrar bağlayın. Bilgisayar ekranına güncelleme yapması gerektiği ile ilgili bir yazı gelecektir.(Bu işlem sırasında bilgisayarınız internete bağlı olmalı)

ziya09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu güncelleme olayın bende deniyeyim peki telde ne gibi değişiklikler oluyo birde teli bir türlü rootlıyamadaım bilgisayardanmı kaynaklanıyo anlamadım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba
nasıl başardınız güncelleme işlemini benimkinde her defasında son sürüm diyor ama 2.3

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya Telefon coktu sola modeli sony geliyor ardından üçgen icinde unlem ve ardından telefon işareti geliyor yardımmm

Son mesajlar