Nokia Lumia 620 Türkiye'de Satışta!

Bu konuyu okuyanlar

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Wp8 kullanan telefonlara 512mb ram yetmıyeceğini Düşünüyorum 920 kullanıcısı olarak Çünkü Sürekli ekran stabil kalmak zorunda wp8 in en önemli çıkış amacı bu Kutucukların amacı ub olduguna göre Burda ram devreye giriyor yani farkederseniz telefonun modelinden markadan bahsetmıyorum hangisi olursa olsun 1gb ram olmalı. . . Fiyatta çok fazla Rusyada 600 e çıktı diye duymuştum

ByEGT

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Bataryasının da yetersiz olduğu kanısındayım. Giriş seviye telefon olsa da normal kullanımda 1 günü rahat görmeli. WP'da zaten şarjın bazen çabuk bitmesi gibi bir sorun var. Microsoft'un güncelleme için elini biraz çabuk tutması gerekiyor.

IuTKuI

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=322625]Connections[/MENTION] hocam Lumia 920 için kullanıcı yorumların nedir? Evelsi gün 920 ye baktım. Çok hoşuma gitti cihaz.

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
@Connections hocam Lumia 920 için kullanıcı yorumların nedir? Evelsi gün 920 ye baktım. Çok hoşuma gitti cihaz.
Yani Piyasadaki en iyi Wp8 cihaz 8x 8s HTC ve Lumıa 820, 920, Diğer wp8 telefonlara göre biraz ağır biraz kalın geldi bana Satın alırken 8x le kıyaslamıştım . Ben çok oyun oynayan birisi değilim ama yinede canım Sıkıldıgında oynuyorum, 1 gün rahat yetıyor bataryası, şu magazasını bir türlü anlamıyorum zaten Ovi storedan beri Nokıa ilgilenmiyor gibi.

IuTKuI

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
En azından bana farklı gelmişti. Hani hep Android ve IOS bakıyoruz. Aynı menüler aynı tipler fakat W8 olunca ne bileyim benim hoşuma gitti cihaz. Bir de Nokia adına çok sevindim bu sebeple.

ByEGT

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
En azından bana farklı gelmişti. Hani hep Android ve IOS bakıyoruz. Aynı menüler aynı tipler fakat W8 olunca ne bileyim benim hoşuma gitti cihaz. Bir de Nokia adına çok sevindim bu sebeple.

iOS ve W8'in arayüzleri aynı kalacak gibi görünüyor; fakat Android'de çeşitli arayüzler kurabiliyorsun. BB10 da iddialı bir giriş yapacak gibi. WP'nin değişik bir ara yüzünün olması ve Nokia'yı batmaktan kurtaracak olması sevindirici tabi. Alternatif her zaman iyidir. Microsoft, ara yüzü zenginleştirecek geliştirmeler yaparsa eğlenceli bir görünüme kavuşabilir.