NovaBazar Güvenilir Mi?

Bu konuyu okuyanlar

Acemi00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sayın üyeler öncelikle konuyu yanlış yere açtım biliyorum çünki mesaj yetmiyordu taşırlarsa sevinirim.Ben NovaBazar diye bir alışveriş sitesinden birşey aldım.Ne kadar güvenli bilmiyorum ama kredi kartıyla aldım.Yorumlarınızı almak istiyorum.

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Daha önce oradan alışveriş yapmadım ama internetten araştırdım: güvenilirmiş hatta müşteriler olumlu şeyler yazmışlar hep :)

Bknz.

Acemi00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha önce oradan alışveriş yapmadım ama internetten araştırdım: güvenilirmiş hatta müşteriler olumlu şeyler yazmışlar hep :)

Varya içime soğuk su düştü yeminle.Peki kaç iş günü içinde geliyormuş sitede arıyorum arıyorum yok bulamadım

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
akakce'ye baktım ben de; orada da genel olarak bir memnuniyet söz konusu.

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Önceki mesajıma link eklemiştim orada yazıyor. Ayrıca başka bir sözlükte adamın biri şöyle diyordu: tedarikçide sorun yaşadıkları için siparişi zamanında ulaştıramayacaklarını arayıp haber vermişler, müsadeniz olursa bir gün sonra gönderebilir miyiz diye sormuşlar. Sonrasında yanında ufak bir hediye ile falan yollamışlar. Kısacası müşteri memnuniyeti yüksek bir site gibi görünüyor.

Acemi00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Önceki mesajıma link eklemiştim orada yazıyor. Ayrıca başka bir sözlükte adamın biri şöyle diyordu: tedarikçide sorun yaşadıkları için siparişi zamanında ulaştıramayacaklarını arayıp haber vermişler, müsadeniz olursa bir gün sonra gönderebilir miyiz diye sormuşlar. Sonrasında yanında ufak bir hediye ile falan yollamışlar. Kısacası müşteri memnuniyeti yüksek bir site gibi görünüyor.

Evet gördüm yorumu gayet memnuniyet üzerine çalışan site gibi görünüyo.Yorumların için saol.

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Ne demek. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)