Windows 7 sistem geri yükleme sorunu resimli lütfen yardım ?

Bu konuyu okuyanlar

alp_1147

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar windows 7 işletim sistemim var sistem geri yükleme yapmam gerek fakan denedim sistem geri yükleme başlıyor lütfen bekleyiniz dedi ve dondu kaldı saaatlerce bekledim ilerler diye ilerlemedi ve laptopu sğaa sola salladım şarzını cıkardım taktım olmadı en sonunda fişi çektim tekrar taktım ve bilgisayar açıldığında bu yazı çıktı şimdi arkadaşlar sistem geri yükleme sorununu nasıl çözebilirim sistem geri yükleme başlıyor diyor donuyor ?
2n6u7mc.jpg
:mad:

alp_1147

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
koskoca shiftdelete.net in forumunda sorunuma çözüm bulan cevap yazan yok anlıyorumki gerçekten en iyi forum frmtr ;)

alp_1147

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
konu güncel ++++++++++++++++++++

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
daha geri bir tarihe yüklemeyi dene orada tarih seçenekleri var sistem onarım seçeneklerini dene kurtara bildiğini kurtar sonrada sağlam bir kurulum yap

selreis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mrb Arkadaşım sistem geri yükleme sorununu nasıl çözebilmeniz normalde sizin denediğiniz gibidir fakat, bazen sistem de çok program yüklü olduğu zaman böyle hatalar verebiliyor. Size tavsiyem luzumsuz gördüğünüz tüm programları silin ve özellikle normal antivirüsunuz haricinde olan yüklediğiniz tüm güvenlik programlarını kaldırın sonra yeni başlat yaparken F8 e basın ihtimalki çıkan seçeneklerde geri yükleme yada orjinal haline, fabrika yarlarına getir veya düzeltme gibi seçeneklerden uyanı tıklayın... Tabi bu arada pc yada dizüstümü kullanıyorsunuz marka vs de bu f8 olayı değişik olabilir.. Şimdilik düşündüklerim bu kadar umarım faydalı olurum.. Son çözüm tam format atmanız.. Slm lar kolay gelsin

recepkng

Asistan
Reaksiyon puanı
0
asıl problem ne neden geri yüklüyosun sistemi onu söylersen farklı bir şekilde yardım edebiliriz. Eğer işletim sistemiyle ile ilgili problem varsa yeniden başlatıp f8 tuşu arayüzünden en son iyi yapılandırma seçeneğinden açabilirsin genelde işe yarar :)

alp_1147

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
asıl problem ne neden geri yüklüyosun sistemi onu söylersen farklı bir şekilde yardım edebiliriz. Eğer işletim sistemiyle ile ilgili problem varsa yeniden başlatıp f8 tuşu arayüzünden en son iyi yapılandırma seçeneğinden açabilirsin genelde işe yarar :)

asıl problem kendi kendine silinmiş bir dosyam var o dosyayı bulmak için sistemi geri yüklüyorum hepsi bu :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dosya kurtarma programlarından birini deneybilirsin sistem geri yükleme her zaman getirmeyebilir silinen dosyayı mesela bende hiç getirmedi :)

recepkng

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kendi kendine silinmiş bir doysa sistem geri yüklemeyle gelmez gelse de boş çıkar içi sadece sistemi geri yükler çünkü verileri etkilemez. eğer sisteminde virüs varsa silmez gizler sadece onun için cmd den komut girmen lazım attrib komutu eğer olmazsa recovery my files programını öneririm

Son mesajlar