Cihazınız kies aracılığıyla yazılım yükseltmesini desteklemiyor hk yardım talebi

Bu konuyu okuyanlar

ilhanabi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cihazınız kies aracılığıyla yazılım yükseltmesini desteklemiyor hk yardım talebi

forum yetkilisi ve arkadaşlar forumda daha yeniyim şimdiden kusuruma bakmayım sizden yardımlarınızı bekliyorum sorunum samsung S3 telefon uma oto olarak hala güncelleme gelmedi ve halada manuel olarak güncelleme taratıyom birde kies ebagladımda cihazınız kies aracılıgıyla yazılım yükseltmesi desteklemiyor diye yazıyor ne yapmam lazım cevap ve yarumlarunızı bekliyorum iyi geceler herkese ilk defa telefonuma 4.0.0 olabilrdi ve bir güncelleme geldi ve telefonum 4.0.4 oldu sanırım telefon ap :BLH1 CP: LH1 Csc JVNLH1 olsu daha sonra 4.1.1 güncellemesi ni hic alamadım daha sonra telefonu aldıgım yere verdim ve güncelleme yaptırdılzr sanırım bir kod degiştirip güncelleme yapılcagını söylediler ve güncelleme yapıdı ve 4.1.1 oldu ve aps buseferde AP:DLJ1 CP:DLID CSC:JVDLJ1 oldu bu seferde n yeni güncelleme olan 4.1.2 türkiye güncellemesi cıkıncada telefonuma oto güncellme gelmiyor bende kies e baglayıp güncelleme yapayım dedim ve ekranda cihazınız kies aracılıgıyla yazılım yükseltmesi desteklemiyor diye yazıyor ve sürüm olarakda son üretici yazılımı PDA:LH1/PHONE:LH1/CSC:LH1 (TRH) yazıyor ben benim sizlerden istedigim telefonuma 4:1:2 yazılımı nasıl güncelleme yapabilirim yardımcı olma​nız şimdiden yardımcı olabilcek yetkililere ve arkadaşlara teşekkür ederim hepinize kolay gelsim yazım sanırım biraz uzun oldu kusuruma bakmayın herkese kolay gelsin iyi forumlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede sorun var
*#272*imei no# yaptım TUR seçili fakat kies hala guncellem edesteklemıyor dıyor
Geçerli üretici yazılım sürümü:pDA:LP7 / PHONE:LPS /CSC:LPB (XXX) aynen böyle yazıyor yardım .ss

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende wawe var dedigin kodu giriyorum hiç bişey olmuyo :S