TTnet mi Doping Mi ?

Bu konuyu okuyanlar

byangaralim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Şuanda TTnet abonesiyim.24 aylık sözleşmem doldu.Son Bir Aydır Doping ve TTnet arayıp kampanyaları hakkında bilgi vermekteler.

Doping : 8 mbps sınırsız akk 50 gb 39,99 TL
TTnet : 8 mbps sınırsız akk 50 gb 2 ay ücretsiz 10 ay indirimli 44 lira 10 ay boyunca sonra yürürlükte olan fiyat

sizce hangi internet sağlayıcısını seçmeliyim?
confused.png
confused.png
confused.png

doping daha uygun benim için ama kalitesini bilmiyorum lütfen yardım edin .. !
confused.png
confused.png

asrabi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Üstüne basarak sölüyorum doping kardeşim 3 yıldır kullanıyorum hiç bi sorunum olmadı teknik destek almak istediginde tak diye açıyıyorlar Tamam alt yapı tt nin ama üst yapıda önemli ;)

byangaralim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar TTnet le hiçbir sorunum olmadı
adamlara ne dediysem hemen yaptılar
Doping ' i kime sorarsak aman diyor etimesgut / ankarada da .. !
bazıları da aynı altyapı sorun olmaz felan diyor kafam çok karıştı .
Doping ' in uygun fiyat avantajını görünce üye olmak için araştırmalar yapıyorum .
Yardımcı olursanız sevinirim

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
TTNET hızını kesiyor arkadaş TTNET'i hiç tavsiye etmiyorum lakin Doping'in altyapısıda ayrı bi muamma

northpower

Asistan
Reaksiyon puanı
0
superonline fiber internet kullanıcısıyım çok memnunum. imkanı olana kesin tavsiyemdir.

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Hangisi iyi Bu iyi şu iyi lafını Çok saçma buluyorum bu şuna benziyor google chrome mu iyi Chromıum tarayıcısımı iyi demek gibi bişey ! 2 side aynı malesef türkiyede tek lider TTNET , performans , hız olarak karşılaştıramassın ama Teknik servis, gibi kullanıcıya daha fazla yardım eden bi sağlayıcı konusunda seçimini yap

byangaralim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar cevaplar icin teşekkürler fiyat avantajından dolayı bu karşılaştırmayı yapıyoruz..!
northpower senin cevabında bu konuyla hiç alakalı olmamış süperonline ' i karıştırman iyi olmamış .. !

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
doping'i ilk kez duydum
nedir, necidir ?
kendi altyapısı var mı yoksa TTnet'in altyapısını kullanan kolpa firmalardan biri mi

byangaralim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
usta dediklerine göre (müşteri hiz.) Türk Telekom ' un altyapısını kullanıyorlarmış .
+Adsl2+ mı ne varmış TTnetten biraz daha hızlı diyor 8 mbps de
ben üyeliği yaptırdım 2 gün sonra doping e geçiyorum
bir hafta çayma sürem varmış bir hafta kullan kullanabildigin kadar nasıl olsa 15 tatil :)
bakalım nasılmış .. !

rtgrlndr

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
ttnet iyidir :) her firmada sorun olur ama ben şimdiye kadar o kadar da bunalmadım. bunalsam zaten 3 e 5 e bakmaz kapattırırdım.

byangaralim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar 2 gündür Doping Kullanıyorum .
Allaha şükür hiç bir sorun yaşamadım .
Dopinge geçmeden bir gün önce gece 2 de hızı test ettiğimde 6.95 mbps indirme 0.65mbps gönderme hızı çıkmıştı.
Doping İlk bağlantı gerçekleştiğinde 7.44 mbps indirme 0.65mbps gönderme hızı çıktı.
Şuanda Yaptığım testte 6.96 mbps indirme 0.65mbps gönderme hızı çıktı.
Şuanda Memnunum :)

grundıg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben yaklaşık 100 günü geçti doping kullanıcısıyım. yalın internet kullanıyorum 48.00 tl sabit fatura geliyor paket 8mbps ye kadar ama 5.30 cıvarı alıyorum. pinh çok düşük birde ortak aldım 24 tl ödüyoruz. şu güne kadar hiç internetsiz bir günüm olmadı hiç kopma olmadı bence al kardeş . 3 sene önce ttnet kullandım bu kadar adi olur ancak sakın derim..