Windows Old -SORUN ÇÖZÜLDÜ-

Bu konuyu okuyanlar

RE_6

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
arkadaşlar işletim sistemim xp idi bende harddiski formatlamadan üstüne vista kurdum
eski dosyalar windows old'da saklanacak dedi ve c'de windows old dosyasının içinde crysis soldier of fortune payback gibi oyun ve programlar var. windows old dosyalarını defetme şansım var mı? risklimi?

TONCE NOT: Sorun çözüldü ibaresi eklenmiştir.

rave

Asistan
Reaksiyon puanı
0
oyunlarını silebilirsin.

RE_6

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
ama 28.9 gb yer kaplıyor tüm klasör

souris46

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
o klasörün amacı format öncesinde yedek alma şansın olmayan dosyaları formattan sonra kullanmana imkan tanıyabilen bir dosya olmasıdır silinmesinde bir sıkıntı olmayacaktır diye hatırlıyorum bende kurup aynı şekil sildim diye hatırlıyorum (ya içindekileri yada komple tam hatırlayamıyorum) sorun olmamıştı...

RE_6

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
silmesine siliyim de şarkılarımı ve oyunlarımı yedekliyim ondan silerim inş. bi şey olmaz ;) :*

souris46

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
tahminimce birşey olmayacak neticede o bir sistem parçası değil kendi içinde bir klasör bütün herşey kendi içinde silinmesinde sakınca yoktur gibime geliyor

RE_6

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
sağol souris çok iyisin ;)

byhck

Doçent
Reaksiyon puanı
2
işine yarayan dosyalarını alıp daha sonra gonul rahatlığı ile silebilisin zaten adı üstünde "old" eski işe yaramıyor yani.Amacını ise souris46 solemiş zaten.

souris46

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
rica ederim sildin galiba birazdan vista bir ekran açacak bu pc kendini 15 dk içinde patlatacak diyecek sistemi kilitleyecek hiçbir şey yapamayacaksın sonrada tam kapanırken bir sayı çıkacak o kaçınca patlayan pc olduğunu yazacak (&) (&) (&)

aliça

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Windows Old dosyası vista tabanında atık dosya olarak tanımlanır ve sildiğin zaman yeni vista tabanına zarar vermez.

RE_6

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
aliça dedi ki:
Windows Old dosyası vista tabanında atık dosya olarak tanımlanır ve sildiğin zaman yeni vista tabanına zarar vermez.
süper yorum, peki o zaman soldier of fortune'yi alıp anasını ağlatayım klasörlerin (&) :p

RE_6

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
flood yaptığım için üzgünüm ama bazı dosyaları silmedi, çünkü silinirse windows tam çalışmayabilir dedi "hani şu dişli resimli not defteri gibi dosyalar varya" bende geçerli tüm öğeler için bunu yapı seçip atla dedim sadece 10 mb yer kaplıyor artık tamamen silinmiş gibi oldu, ama 3.5 attım korkudan ;D artık konu kilitlenebilir ;)

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
ben sildim hepsini...

not : konu sonuna çözüldü yaz

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Yedekleme felan yapacağın bir şey varsa alıp -Müzik felan- sonra gönül rahatlığıyla tamamen shift+delete.net ile silebilirsin. :)