Windows 8 kuracam yardım eder misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
arkadaşlar daha önce windows 8 in deneme kopyasını kurmuştum.pek verim alamadım.yani sürekli karşıma mavi ekran hatası çıkıyordu.şimdi tekrar win8 pro kurmak istiyorum.nette yaptığım araştırmalarda çeşit çeşit paylaşımlar var.aralarındaki farkı anlamadığım için karar veremıyorum.64 bit türkçe kurmak istiyorum.aşağıdakilerden hangisini kurmamı öneririrsiniz?

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Linkleri paylaşmadan yardım istemen gerekiyor. O linkler direk illegal içerikli olduğu için mesajında bulunmamalı.

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Windows 8 PRO 64 Bit MSDN olan sürümü indireceksin sonra sağlammı diye bi hash değeri kontrolü yaparsan iyi olur birde vl sürümü var okuduğuma göre sadece çoklu lisanslama sağlıyormuş yani gereksiz indirdikten sonra Microsoft Usb Dvd tool aracıyla dvd veya usb ye yazdır sonra bildiğimiz windows formatlama işlemine başka betasını kurduğuna göre bunuda yaparsın diye düşünüyorum. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
strakenin dediğini torrentte ara direk bulabilirsin. zamundadan bulabilirsin. bulursun yani.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Windows 8 PRO 64 Bit MSDN olan sürümü indireceksin sonra sağlammı diye bi hash değeri kontrolü yaparsan iyi olur birde vl sürümü var okuduğuma göre sadece çoklu lisanslama sağlıyormuş yani gereksiz indirdikten sonra Microsoft Usb Dvd tool aracıyla dvd veya usb ye yazdır sonra bildiğimiz windows formatlama işlemine başka betasını kurduğuna göre bunuda yaparsın diye düşünüyorum. :)
hash değeri kontorlünü nasıl yapacam:( daha önce kullandığım linux creative programı var.onunla usb ye yazabilirmıyım.daha önce bu programla usb den lınux kurmuştum
strakenin dediğini torrentte ara direk bulabilirsin. zamundadan bulabilirsin. bulursun yani.
torrent çok yavaş dowload yapıyor:(

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
hash değeri kontorlünü nasıl yapacam:( daha önce kullandığım linux creative programı var.onunla usb ye yazabilirmıyım.daha önce bu programla usb den lınux kurmuştum

torrent çok yavaş dowload yapıyor:(
Hash değerini hashtab programı ile yapabilirsin büyük ihtimalle indireceğin sitede yazar ama bulamassan söylersin yollarım linkini nasıl yazdıracağım dersen Microsoft Usb Dvd Tool aracı var bu araç ile çok basit bir şekilde yazabilirsin hem internetten resimli anlatımları da var linux creative aracı sadece linuxta işe yarıyor diye biliyorum :)

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Premium çeviriciler varken torrente ne gerek var :)

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Şu mega.co.nz upload yapılmıyo düzgün, yoksa windows 8 pro orjinal sürümü yükleyeceğim bir ara. :)

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Hash değerini hashtab programı ile yapabilirsin büyük ihtimalle indireceğin sitede yazar ama bulamassan söylersin yollarım linkini nasıl yazdıracağım dersen Microsoft Usb Dvd Tool aracı var bu araç ile çok basit bir şekilde yazabilirsin hem internetten resimli anlatımları da var linux creative aracı sadece linuxta işe yarıyor diye biliyorum :)

Premium çeviriciler varken torrente ne gerek var :)

Şu mega.co.nz upload yapılmıyo düzgün, yoksa windows 8 pro orjinal sürümü yükleyeceğim bir ara. :)

arkadaşlar nette araştırma yapıyorum.çeşit çeşit ptogramlar var.aralarındaki farkı pek anlamıyorum

Windows 8 Pro (x64) Lite
Windows 8 pro x64 sürümüne bu güne kadar çıkmış tüm güncellemeler ve netfx3 paketi eklenmiştir install.wim dosyası içerisinden 10gb dosya silinmiştir harddiskte ilk kurulumda 9gb yer kaplar driverlar cıkarılmamıştır sistem derecelendirmede duruyor ve tablet pc bileşenlerinin bir coğu duruyor fontlar cok yer kapladığı için büyük boyutlu fontlar cıkarılmıştır ofis kurulumunda olası hatalar için font yükleyebilirsiniz orjinal sistemden font klasöründen fontlara sağ tıklayarak yükle seceneğini seciniz uygulamaların bazılarıda cıkarılmıştır cıkarılan uygulamaları geri eklemek için program files app klasörüne orjinal sistemden cıkarılan uygulamaları kopyalayarak calıstırabilirsiniz winsxs klasörünün bosaltılmasından dolayı bazı güncellemeler ve ileriki zamanlarda cıkacak güncellemeler yüklenmeyebilir yine windows özelliklerini aç kapat calısmayabilir bunun gibi olumsuz durumlar olabilir bunlar için yapacak bişey yoktur cözümü için mesaj yazmayın eger tüm bu yazdıklarım olsun hiç hata olmasın derseniz bu sitemi indirmeyin orjinal sistem kurun bir lite sistem olduğu için böyle hatalar vermesi normaldiriso boyutu:1.89gb

Microsoft Windows 8 x64 Orjinal Surum !

Aciklama;
- Windows 8 Pro x64
- Sadece turkce versiyonudur ve serial olmadan kurulum YAPILAMAZ.
- Herhangi bir sorun yoktur ben satin almistim onun orjinal iso dosyasini paylasiyorum.
Windows 8 Sistem Gereksinimleri:

1 GHz veya daha hızlı 32-bit (x86) veya 64-bit (x64) işlemci
1 GB RAM (32-bit) veya 2 GB RAM (64-bit)
16 GB sabit disk alanı (32-bit) veya 20 GB (64-bit)
DirectX 9 veya üstü grafik işlemci

[h=1]Windows 8 Final Enterprise Tr [ X64 ][/h]Wzor'un Sızdırdığı Orjinal Windows 8 RTM Enterprise x64'e, Microsoft'un Çıkardığı Orjinal
Türkçe Dili Entegre Edilmiştir. İngilizce Dili ISO'dan Silinmiştir. %99 Oranında
Türkçedir. %1'lik İngilizce Kısma Rastlamazsınız Sanırım, Ben Rastlamadım Henüz

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
@beyzabetül İnternettekilerin çoğu üzerinde oynanmış versiyondur, daha önce indirmediğim için hangisi orjinaldir bilmiyorum.
Ben satınaldığımda microsofttan indirdiğim windows 8 pro 64 bit kullanıyorum.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
@beyzabetül İnternettekilerin çoğu üzerinde oynanmış versiyondur, daha önce indirmediğim için hangisi orjinaldir bilmiyorum.
Ben satınaldığımda microsofttan indirdiğim windows 8 pro 64 bit kullanıyorum.

29 tl ye mı aldın?yani öyle duymuştum:)

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
kampanyadevam ediyor mu?birde 29 tl ye alınca ömür boyu lisanslı mı kullnıyorsun?win 9 çıkınca o da lisanslı mı olacak

Ocak sonuna kadar promosyon kodu var ise alabilirsin sanırım. Windows 9 çıkınca onun lisansı ayrı olur. Windows 8 için ömür boyu lisans benim aldığım.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Ocak sonuna kadar promosyon kodu var ise alabilirsin sanırım. Windows 9 çıkınca onun lisansı ayrı olur. Windows 8 için ömür boyu lisans benim aldığım.

promosyon kodunu nereden bulabılırım?

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
promosyon kodunu nereden bulabılırım?

Ben ilk gün olan bir açık sayesinde alabilmiştim. Şimdi almak için ya yeni alınmış bir windows 7 li bilgisayarın varsa alabilirsin, ya da elinde promosyon kodu olan ama kullanmak istemeyen birini bulup isteyebilirsin. (Zor tabi şimdi bulmak.)

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Ben vereyim promosyon kodunu mail adresini öm ile gönder bana gelen maili sana yönlendireyim..

rebanuba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar daha önce windows 8 in deneme kopyasını kurmuştum.pek verim alamadım.yani sürekli karşıma mavi ekran hatası çıkıyordu.şimdi tekrar win8 pro kurmak istiyorum.nette yaptığım araştırmalarda çeşit çeşit paylaşımlar var.aralarındaki farkı anlamadığım için karar veremıyorum.64 bit türkçe kurmak istiyorum.aşağıdakilerden hangisini kurmamı öneririrsiniz?
915425 nolu isoyu indirmeniz gerekiyor.Tam anlamıyla orjinal olan bu numaralı isodur.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
64 Bit pro dur.Ayrıca bunu indirdikten sonra ei.cfg dosyasını sources klasörüne atmak gerekir key istememesi için.Ondan sonra key istemeden kurabilirsiniz.
Aktivasyona gelincede telefon ile aktivasyon yöntemini kullanmanız gerekir.

Enterprise istiyorsanız aşağıdaki linke bakın.

http://turbobit.net/j3dc3yr7mpcw.html

bunu usb ye yazmak istedım.usb mi ntfs şeklinde biçimlendırdım.windows 7 usb dvd download tool programıyla yazmak istedim fakat olmuyor .ne yapmam gerekıyor?

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Uzaktan ne yapabilirim birşeyler yanlış ama ne bilememki.

şuan size cevap yazana kadar ben win 8 enterprise 9200 kurdum:)nasıl oldu diyeceksiniz?çıkardığım rar dosyasının ıçersındeki setup dosyasına deneme amaçlı tıkladım ve bekledim.baktım normal Windows gibi yüklenmeye başladı ve şuan win 8 yüklenmiş gözüküyor:)ilk defa bu şekilde sistem kuruyorum ve bu şekilde kuruldunu da kendim deneyerek buldum

rebanuba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şuan size cevap yazana kadar ben win 8 enterprise 9200 kurdum:)nasıl oldu diyeceksiniz?çıkardığım rar dosyasının ıçersındeki setup dosyasına deneme amaçlı tıkladım ve bekledim.baktım normal Windows gibi yüklenmeye başladı ve şuan win 8 yüklenmiş gözüküyor:)ilk defa bu şekilde sistem kuruyorum ve bu şekilde kuruldunu da kendim deneyerek buldum
O zaten bilinen birşey.Herneyse şimdi win 8 i kurduysanız C de windows.old diye bir dosya oluşmuştur büyük ihtimalle onu silmeniz ve en büyük sorun olarakta etkinleştirme yapmanız gerekir.Etkinleştirmeyi bir tek telefon ile yapmanız en sağlıklı yoldur diğer yollara sapmamanızı tavsiye ederim.İsterseniz teamwiever ile size yardımcı olabilirim.