Kredi kartım yok nasıl alışveiş yapabilirim ipad mini veya ipod touch almak istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

emrecanozdemir7

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Turkcell den alınıyor ama 10 ay - 1 yıl faturalı hat kullanman gerekiyormuş. Evkuru düşünüyodum öyle şeyler okudum ki hakkında :scared: Evkur iyi diyeni duymadım Böyle kredi kartsız taksitle alınan yer var mı yada almanın başka bi yolu?

Ya bide hepsi 1 yıl faturalımı istiyo onun başka yolu yokmu . :rolleyes:

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
kapıda ödeme yada banka havalesi kabul eden bir site bulman lazım :)

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Turkcell den alınıyor ama 10 ay - 1 yıl faturalı hat kullanman gerekiyormuş. Evkuru düşünüyodum öyle şeyler okudum ki hakkında :scared: Evkur iyi diyeni duymadım Böyle kredi kartsız taksitle alınan yer var mı yada almanın başka bi yolu?

Ya bide hepsi 1 yıl faturalımı istiyo onun başka yolu yokmu . :rolleyes:
Aslında var ama ondada kredi kartı istiyor. 12 ayı kredi kartından çekip cihazı veriyorlar.Kredi kartsız bile evkurun vermesi iyi birşeyken bence hakkındaki kötü iddiaları boşverin.Tabi ben bu firma hakkında iyi-kötü hiçbir şey bilmiyorum.Çok önemli bir kötü tarafı yoksa ve cihaz pahalı değilse kredi kartsız taksit gayet güzel bir şey.

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
evkura borcunu odemeyen insanin ev kur hakkinda nasil iyi dusunsun
sen cihaİni al. taksidini gununde. ode sikinti cikmaz ama 1 liralik urunu 2 liraya alirsin.
yada bankada. bireysel kredi cekebilirsin

emrecanozdemir7

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aslında var ama ondada kredi kartı istiyor. 12 ayı kredi kartından çekip cihazı veriyorlar.Kredi kartsız bile evkurun vermesi iyi birşeyken bence hakkındaki kötü iddiaları boşverin.Tabi ben bu firma hakkında iyi-kötü hiçbir şey bilmiyorum.Çok önemli bir kötü tarafı yoksa ve cihaz pahalı değilse kredi kartsız taksit gayet güzel bir şey.

Ow ne diyorlar varya bi araştır 2 metrelik adam yıolluyolarmış kapıya :) geciktirirsen bide senetleri vermiyolarmış filan :laugh:

evkura borcunu odemeyen insanin ev kur hakkinda nasil iyi dusunsun
sen cihaİni al. taksidini gununde. ode sikinti cikmaz ama 1 liralik urunu 2 liraya alirsin.
yada bankada. bireysel kredi cekebilirsin

evet çok doğru dedin :mrgreen:

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
kart için ailenden veya bir yakınından rica et, her ay düzenli ödeyeceğini söyle. en kolay yol bu galiba

yok illa kartsız alacam dersen 800-900 liralık ipad miniye 1.500 lira ödersin

Shıftdelete

Asistan
Reaksiyon puanı
0
gerçekten evkur kredi kartsız verıyor ama bazen garantili bişey isteyebiliyor. bende araştırcam dediğin gibi

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
en güzel yol alacağın ürünün parasını biriktirip peşin almak.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Evkur nerdeyse %150 ile %200 fiyatına satan bi yerr.
bence kredi kartı aramaya başla sen :D

tatar59

Asistan
Reaksiyon puanı
7
yuh abartmayın arkadaşlar ben evkurdan fotoğraf makinesi aldım piyasada 1600 tl lik ürünü ben 1900 liraya aldım. Her ay 2 - 3 gun geciktirerek ödedim hiç aramadılar bile senetlerinde hepsini aldım. Dekontlarla beraber

poyrazl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
taksitlerini zamanında ödersin..olur biter.

emrecanozdemir7

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yuh abartmayın arkadaşlar ben evkurdan fotoğraf makinesi aldım piyasada 1600 tl lik ürünü ben 1900 liraya aldım. Her ay 2 - 3 gun geciktirerek ödedim hiç aramadılar bile senetlerinde hepsini aldım. Dekontlarla beraber

ne diyorsunuz ? 2 katı olmaz dediğin gibi evet bencede

tatar59

Asistan
Reaksiyon puanı
7
ne diyorsunuz ? 2 katı olmaz dediğin gibi evet bencede

Al ya fiyatı biraz yuksek olur ama sonuçta adamlar düzgün ürün satıyo garanti veriyo al sorun olmaz.

Kapıya adam yolluyomusta falan filan inanma sen bunlara sen aylarca borç ödemezsen mahkemeye bile verir en doğal hakkı

emrecanozdemir7

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Al ya fiyatı biraz yuksek olur ama sonuçta adamlar düzgün ürün satıyo garanti veriyo al sorun olmaz.

Kapıya adam yolluyomusta falan filan inanma sen bunlara sen aylarca borç ödemezsen mahkemeye bile verir en doğal hakkı

eyvallah cevap veren arkadaşlara teşekkür ediyorum ama en işime yarayan senin yazdığın oldu :) eyvallah

Dr. Oetker

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Taksit evim diye biryer var burada kredi kartı olmadanda veriyor sanırsam istersen araştırabilirsin bence öyle okuduğun yorumlarada inanma git bak herşeyi kötülüyorlar.

tatar59

Asistan
Reaksiyon puanı
7
eyvallah cevap veren arkadaşlara teşekkür ediyorum ama en işime yarayan senin yazdığın oldu :) eyvallah

Rica ederim arkadaşlar en son ne zaman gittiler evkura ama sırf bu konu yuzunden bugun gittim evkura samsung galaxy s3 u 1799 liraya satıolar ayda 75 tl taksitle kredi kartsız çok iyi bence boşuna limit doldurcagıma keske ordan alsaydım neyse sen git ordan begendgini al ama suna dikkat et orda sana önerdikleri ürünü değil senin begendigin araştırdıgın ürünü al cunku onlar her urunden ayrı kar kazanıo çalışanlar bana olmustu d90 almaya gittim fujiflim hs20 alıp geldim :D s,Sen düşme aynı hataya inanma orda söylenenlere arastırdıgını al

emrecanozdemir7

Asistan
Reaksiyon puanı
0
galaxy 23 ne zaman çıktı :mrgreen: ALLAH iyiliğini versin :lol:

emrecanozdemir7

Asistan
Reaksiyon puanı
0

appledan şaşmam gerek kullanım kullanımı gerek performansı daha iyi apple nin tek eksisi dışa kapalı olması :) ama yazılım ve uygulama dersen direk apple tabii zevk işi :w00t:

:mrgreen: yani ben ipad mini veya ipod touch almayı düşünüyorum iphone ya param yetmez :mrgreen:

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Rica ederim arkadaşlar en son ne zaman gittiler evkura ama sırf bu konu yuzunden bugun gittim evkura samsung galaxy s3 u 1799 liraya satıolar ayda 75 tl taksitle kredi kartsız çok iyi bence boşuna limit doldurcagıma keske ordan alsaydım neyse sen git ordan begendgini al ama suna dikkat et orda sana önerdikleri ürünü değil senin begendigin araştırdıgın ürünü al cunku onlar her urunden ayrı kar kazanıo çalışanlar bana olmustu d90 almaya gittim fujiflim hs20 alıp geldim :D s,Sen düşme aynı hataya inanma orda söylenenlere arastırdıgını al

Doğru,bir gün Galaxy Note 2'yi sordum daha gelmedi dediler ama S3'ü çok satmaya çalıştılar ama almadım tabiiki.:p :D

denizırmak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sana bi kaç tane kredi kartı numarası verim adrese teslim getirsinler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardesim evkurdan samsung smart tv ve ünite aldım iphone alıcamtım birde adam trident çıkardı :D iphone yok dedi getirme ihtimaliniz varmı diye sorduğumda apple telefon satışımız yok dedi şişli evkurdan bu cevabı aldım taksit olayına gelince o konuda sıkıntı yaşamazsın emin ol 24 ay taksitle tv ve ünite ye 340 tl eklediler toplam ki bu 24 aya göre az bile düşünmeden git istediğin malzeme varsa al derim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadasLar Ben Kartsız Nasıl Alısşveriş Yapabılırım Bılgısı Olan Yok Mu Kredı Kartım yok alısverıs Yapamıyorum :(