iOS 6.0.1 Jailbreak ?

Bu konuyu okuyanlar

qwerty67

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iPhone 4S 6.0.1 için jailbreak yapıcamda; redsn0w'un hangi sürümü gerekiyor ? Çoğu sürümünü denedim; Select IPSW tıkladığımda "That IPSW is not supported by this version of redsn0w" yada jailbreak'a tıkladığımda "redsn0w.exe çalışmayı durdurdu" hatası veriyor...:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
resmi jailbreak henüz yayınlanmadı, beta indirdiklerin... ben yaptım ama cydia açılıp hemen kapanıyor, sistem de biraz yavaşlar, beklemeni tavsiye ederim. (iPhone 4 var bende)

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Apple A5,A6,A6X işlemcileri için iOs 6 jailbreak bulunmamaktadır.6.1 çıktığında büyük ihtimal gelecek..

qwerty67

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bazı sitelerde vardı 4S için 6.0.1 jailbreak ama fake miş .d neyse saol :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ipod touch 4 6.0.1 için jail break mevcut mu peki, tethered olan

Aksunguuur

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar ;

Jailbreak için gerekli bilgileri twitter hesapları üzerinden paylaştılar.

Söylediklerine göre buldukları bir açık mevcutmuş ve eğer jailbreak'i yayınlarlarsa ellerindeki tek kozları da kaybedeceklermiş. Dolayısıyla yayınlama aşamasından önce bulmaları gereken farklı açıklar söz konusu. Dolayısıyla 6.1'in yayınlanmasıyla jailbreak'te yayınlanacak demek pek doğru değil. Daha doğrusu kesin bir bilgi değil.

scientist

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bazı sitelerde vardı 4S için 6.0.1 jailbreak ama fake miş .d neyse saol :)

Fake değil Tethered jailbreak var şu anda. Almış aldığın hatayı muhtemelen IPSW olarak 6.0.1 i seçtiğin için oluyor, IOS 6.0'ı indirip onu seçmelisin ya da en son sürümü yüklemelisin Redsn0w'un.

Edit: 4S olduğunu farketmemişim. İphone 4 için var.

sesu12

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Jailbreak ile iTunesden müzikleride ücretsiz indirebiliyormuyuz. Yoksa sadece AppStore san uygulamamı indirebiliyoruz ?

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Jailbreak ile iTunesden müzikleride ücretsiz indirebiliyormuyuz. Yoksa sadece AppStore san uygulamamı indirebiliyoruz ?
ikisini de indiremiyorsun, jailbreak yaptıktan sonra ek yama kurunca daha önceden cracklenmiş korsan uygulamaları kurabilirsin, forumlardan vb. paylaşım sitelerinden indirmen gerekiyor,
jb yaptım appstore hepsi bedava diye bir şey yok.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ikisini de indiremiyorsun, jailbreak yaptıktan sonra ek yama kurunca daha önceden cracklenmiş korsan uygulamaları kurabilirsin, forumlardan vb. paylaşım sitelerinden indirmen gerekiyor,
jb yaptım appstore hepsi bedava diye bir şey yok.

artık oda çalışmıyor çünkü installous kapandı

teknikdestek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Jailbreak hazırlayan kuluş Dev-Team ios 6 için henüz bir adım atmadı ki keza 6.0.1 üstüne 6.0.2 ve bugün 6.1 güncellemesi geldi. Bence yeni ios 6x için acele etmek istemiyorlar.
Çünkü hergeçen gün eksikler kapatılıyor ve yeni bir update geliyor. bu yüzden benim ön görüşüm 6.2 ile iphone kullanıcılarını yeni bir jailbreak bekliyor.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
teknikdestek dedi ki:
Jailbreak hazırlayan kuluş Dev-Team ios 6 için henüz bir adım atmadı ki keza 6.0.1 üstüne 6.0.2 ve bugün 6.1 güncellemesi geldi. Bence yeni ios 6x için acele etmek istemiyorlar.
Çünkü hergeçen gün eksikler kapatılıyor ve yeni bir update geliyor. bu yüzden benim ön görüşüm 6.2 ile iphone kullanıcılarını yeni bir jailbreak bekliyor.
bildiginiz üzere bu olayı ilk yapan iPhonedevteam sonrasında chronicdevteam de kendi çalısmalarını yaptı. Bağımsız geliştiriciler de kendi çalısmalarını ortaya koydu geohot, comex, pod2g, planetbeing gibi.
Bu iki gruptan bazı kisiler ve bagimsiz geliştiriciler ios6 untethered jb için bir araya geldiler. (Evad3rs adını verdiler kendilerine) Buldukları açık 6.0 6.0.1 6.0.2de çalıştığından ellerindeki koz güçlensin diye 6.1fw beklediler. Test aşamasındalar bir kaç güne kalmaz yayınlanacak jb.
Su sayfadan kontrol edebilirsiniz.
http://evasi0n.com/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Açıklandı jailbreak, yükledim. Ancak cydia dan birşey yüklenmiyor. Ya server yoğun ya da hata var.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:blink::blink:
ayni olayi bende yasiyorum suan hic bir repo lari yuklemiyor

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
cydia serverları çok yoğun bugün hiç uğraşmayın arkadaşlar

Son mesajlar