Chrome da yüksek cpu kullanımı

Bu konuyu okuyanlar

menza

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar

yaklaşık 1-2 haftadır gözlemlediğim bir sorunu paylaşmak istiyorum

chrome da sadece adblock ve google translate eklentisi açıkken veya bunları kapadığımda dahi 1 sekme açık bile olsa cpu kullanımı sürekli %25 civarında seyrediyor. sistemim i5 2500k 8gb ram ve win 7 64 bit kullanıyorum. konuyla ilgili bilgisi olan paylaşırsa sevinirim teşekkürler..

erasier

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
chrome kaldır ve interneten indirerek kur katılımsız kurulum yapmısın sanırsam eger düzelmesse yönetici olarak calıstır. ve antivürüs olarak ne kullanıyorsunuz

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Chrome kaldirip googlenin kendi sitesinden chrome edinin. Kurulumu gerceklestirip hicbir eklenti yuklemeden google'i acin. Kullanimin kac oldugunu yaziniz. Hala devam ediyorsa gorev yoneticisinin islemler bolumune gelip fotografini bizle paylasin. Kullanimi sadece chrome yaratmiyor olabilir.
Iyi Forumlar
- Bu mesaj mobilden yazilmistir.Turkce karakter kullanilmamasinin sebebi budur. -

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
avg antivirüs programı belleği çok fazla kullanan uygulamayı uyarı vererek düzeltmen için seçenekler sunuyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
virüs koruması olarak avast kullanıyorum adblock plus var fakat disable etsemde cpu kullanımı %25 olarak görünüyor. en iyisi kaldırayım ben onu...

menza

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
antivirüs olarak avast kullanıyorum adblock plus var fakat disable etmeme rağmen sorun devam ediyordu. ben en iyisi onu kaldırayım teşekkürler verdiğiniz bilgiler için

dediklerinizi yaptım fakat sorun devam ediyor avastın web kalkanı belki sorun yaratıyor olabilir onu disable edip deneyeceğim birde..

menza

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler tüm dediklerinizi yaptım fakat yine düzelmedi. en iyisi format atayım ben..

Aura

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Chrome'u bilgisayarından tamamen olacak şekilde kaldır ve yeniden yükle.Setup dosyası "Karşıdan Yüklenenler" de olacaktır.

Bu sorun,Chrome'un çok hızlı olması sebebindendir.