Açılmayan Tablet Problemi

Bu konuyu okuyanlar

teknoavantaj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sevgili arkadaşlar,bende 9 inch çin malı ama markasız tablet var.ona fabrika ayarlarına geri dön dedim.Kapandı.sonrada açılmadı.Android 4 çıkıyor.sonra android te takılıyor.açılmıyor
saatler açık bıraktım androidden öte geçemedi.ekran yardımlarınız bekliyorum.
teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tableti kapatıp güç düğmesi ve ses açma tuşlarına aynı anda basın recovery moda girecektir. Girmezse güç tuşu ve ses kısma tuşları ile deneyin anı işlemi. Recovery menüde wipe data factory reset i güç tuşuyla seçin evet i seçin sonra wipe cache particion u seçin evet deyin yeniden başlatın düzelecektir. Düzelmezse rom da bir sorun vardır romu tekrar yüklemeyi deneyin

teknoavantaj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tableti kapatıp güç düğmesi ve ses açma tuşlarına aynı anda basın recovery moda girecektir. Girmezse güç tuşu ve ses kısma tuşları ile deneyin anı işlemi. Recovery menüde wipe data factory reset i güç tuşuyla seçin evet i seçin sonra wipe cache particion u seçin evet deyin yeniden başlatın düzelecektir. Düzelmezse rom da bir sorun vardır romu tekrar yüklemeyi deneyin

Hocam teşekkür ediyorum fakat ses + ve ses - denedim.herhangi bir açılma olmadı.Kaldım ortada.

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Tablette fiziksel bir tuş bulunuyor mu ? Home tuşu gibi ?
Birkaç ihtimal var.
İlk olarak yeni rom flashlamanız
İkinci ihtimal ise cihazın brick olması.

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Garantili ise servise gönder. Garanti yoksa ikiz modelleri araştır. Kurtarma yazılımı nasıl yükleniyor öğrenip uygulaman gerekli. Kimilerinde ses açma kapama tuşları kullanılıyor kimilerinde bu tuşlar yok. Her cihazın ayrı olabiliyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yeni rom flaslamayı nasıl yapabiliriz bend eaynı sorundan muzdaribim

simurg

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bendede farklı bir model var arakdaşım ve aynı sorunu yaşıyorum bir çözüm bulamadım aklıma yatan. ama yeni rom flashlamanız ve brick olması sanki çözecek gibi ama.bu konu hakkındada detaylı bilgi bulamadıum.

simurg

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ben az önce halletti. meger açma kombinasyomu farklılık arzediyomuş. ben kendimodelimde power ve menü tuşuna basarak boot ekranına ılaştım ve ordan fabrika reset kısmına geldim ses tuşlarıyla yön vererek ve power tuşu ile seçerek. eminim sizdede boot ekranına gelmek için farklı bi açma tuş kombinasyonu vardır.bi deneyiniz...

teknoavantaj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
hepsini demedim olmadı.arkada reset tuşu var ama.resetlerdim.yine açılmadı.

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Zaten size fiziksel herhangi bir tus bulunmakta mi diye sordum ? Geri tusu menu tusu gibi. Yani ses ve power haricinde.

simurg

Asistan
Reaksiyon puanı
1
birinci power ve sonra diğer tuşlar sırayla denedinizmi,birisi olması lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tabletımı acıkken resetledım sonra actıgımda androıd yazısı çıkıyor ama bır turlu açılmıyor ses açma tusları kapama falan onları yaptım olmuyor napmam gerekır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim güç tuşum var ama ses tusum yok tablet kökten kapandı ve açılmıyor ailemin haberi yok cok kızacaklar lütfen yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nexus 7 de aynı sorunum var benimde. cihaz kapandı ve açılmıyor. ne yapmam gerekir?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bendede Exper E7HAN 7'' tablet var alalı 3hafta olmuştu şarj çubuğu yamuldu zar zor sarj ediyorum bazen sarj dolu gözküyor çıkarıyorum sarj az diyip kapınıyor ama bazen oluyor bu..asıl sorun şu dün ben bunu şarj ettim tam olmadı ama hernese işte oyun açtım oynuordum sonra bunun ekranında renkler birbirine girdi ve bir süre sonra kapandı ozamnadan beri açılmıoyor..bana yardım için yazanlardan ve okuyanlara şimdiden teşekkür ederim..

techrun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam bende geçenlerde bir sorun yaşamıştım, çağrı merkezini aradım baya bi yardımcı oldular. 0216 645 85 85 di galiba numaraları ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben dediğinizi yaptım menü açılmadı onun yerine android simgesi ve ünlem panosu çıktı karşıma lütfen yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tablet recovery mode de kaldı android resmi var yere yatmış göbeği açılmış üstünde danger amblemi var çok karışık :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bndede aynı problem vardı 3 dk. öncesine kadar. ama ilk açıldığı zaman restart yaptım. yine aynı duruma geldi ama arkadaşların önersine uyup halettim bu durumu geçiren herkese geçmiş olsun :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim tabletimin bir sorunu var .Her yolu dededim ama olmuyor açılmıyor bana yardım edin yoksa tamire götürmek zorunda kalırız. Tamirde 1.2 gün kalıyo öfff yaa

:helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::huh::sleep::wink::crying:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tabletim casper nirvanatablet 7 3 saat önce almıştık ilk şarjında hemen açtım sonra kardeşim şarj adaptörünü birkaç kez fişten çıkarı takmış şimdide açılmıyor ses tuşu + güç tuşunu denedim faka t açılmıyor lütfen yardım edinn:confused1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tabletim ısındı ve suan açılmıyor ne yapmalıyım bana yardım edermisiniz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tabletim exper ben fotoraf çekerken ekran birden sarı oldu ve büyüdü küçülmüyü ve şifre istiyo ekran buyudüğü için şekilli şifremi yapamıyorum kapatmaya calıştım ekran büyük ve sarı olduğu için hiç bir şey gözükmuyo küçütmeye çalıştık olmadı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya benimde xpad 7 inç android jelly bean işletim sistemli tabletim var benimde tabletim şarsız açılmıyor lütfen yardım edermisiniz ayrıca birşey daha var şarza takmadan çalışmıyor şarz aleti bozuk yardımlarınızı bekliyorum:crying:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede öyle oluyo eline ince ve sivri birşey al table tin ses açma kısma düğmesinin yanında küçük bir düğme var elindekiyle ona bas tablet kapanır yeniden aç

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
676
Çin malı tabletlerde en iyisi garanti bendede oldu ben garantiye yolladım