Pc acılıyor fakat ekranda sinyal yok yazısı çıkıyor

Bu konuyu okuyanlar

real981

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben yeni ekran kartı aldım.Aldığım kartın modeli Sapphire hd6670 2gb ddr3.Taktım gayet güzel çalıştı.Daha öncelerden pc nin kenarına çay döküldüğü için dvd okuyucum bazen açılmıyordu.Uğraşmak istemediğim için driverları internetten indirdim ( amd nin sitesinden ).Driverları kurunca yeniden başlatmak istermisinlz dedi evet dedim.Tekrar açılırken her zamanki bios sesleri gelmedi ve sadece fan sesleri vardı.Ekrandada No Signal yazısı vardı.Monitör belki sorunludur diye monitörü karşı komşuda denedim çalıştı.Ram yuvalarını değiştirdim yine olmadı.Eski ekran kartımı taktım (Atı Readeon x1550) yine olmadı.Acil yardımlarınızı bekliyorum.

Murteza_34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kasa Çalışıyor fakat Görüntü gelmiyorsa Ram lerinizi kontrol ediniz. Yada Ekran kartınızı en son ihtimal Anakart ve İşlemci kolay gelsin

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Bilgisayarı başlatırken F8 tuşuna bas ve oradan bilinen en son yapılandırma seç
Yine olmasa düşük çözünürlüklü video (640x480) etkinleştir yap açılması lazım.

real981

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayarı başlatırken F8 tuşuna bas ve oradan bilinen en son yapılandırma seç
Yine olmasa düşük çözünürlüklü video (640x480) etkinleştir yap açılması lazım.
Pc baslangicta direk sinyal yok diyor.O yontemi yapmam imkansiz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ekran kartında, Ekran kartından monitöre giden kabloda,Yada Monitöründe sorun vardır...

real981

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başka monitor taktınız ve ekrana görüntü alabildiniz mi ?

Başka monitör denemedim ama monitörü başka pc de denedim çalışıyo kablolardada sorun yok.Bios sesleri gelmiyo bu dikkatimi çekti ve neden driverları kurunca oldu.Çok sıkıdlım bu sorundan 3 gündür pc ye giremiyorum.Tamire götürsem kütahyadaki tamirciler benden daha az bilgililer.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Video sinyal yok yaziyor ve uyku moduna geciyor kasa fan calisiyor f8 yaptim ama hic birsey olmadi yardim istiyorum

Son mesajlar