Galaxy s3 mini IMEI sorunu

Bu konuyu okuyanlar

stam01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam beyler, ben gittigidiyor'dan samsung galaxy s3 mini almak üzereyken kullanıcı yorumlarında şöyle bir ibareyle karşılaştım''telefonların androidin imei nosu ile kendi imei nosu farklı'' bu ne demek,klon telefon oldugunu mu gosterır ya da daha sonraki güncellemelerde bu sorun başımı ağrıtır mı?

stam01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ek olarak telefonda sıradan bir nokia imei si kullanıldığını öğrendim bu ileride sorun yaratır mı acil cevap lütfen

plaksan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yaratır tabi güncelleme yaptığınızda telefonun şebeke vs. gider onun için hiç bulaşmayın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşım macerayı çok seviyorsun sanırım git bit telefoncudan üretici firma garantili al dertsiz başına dertmi alacaksın

stam01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oncelikle plaksan hocama teşekkürler,

bende bu konuyu baya araştırdım.aynı benım gıbı boyle cıhazlarla karşılaşan arkadaşlar bunlara kesinlikle bulaşmayın, hem maddi hem manevi çok kaybınız olcaktır.

St. Benoit

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
eğer illa yaptıracam diyorsan kendi kullandığın ve evinde duran bir eski telefonla yaptır. kötünün iyisi sayılır.

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
gittigidiyordan telefon almayın çok üzülürsünüz

stam01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam bu satıcıların yaptıkları şey bu zaten dandık nokıa ların ımeılerı klonlıyolar, s3 lere guncelleme yapamıyosun

bak buraya yazıyorum aynı sorun s3minilerde de olcak ama onla ilgili hicbir başlık yok cunku zaten telefon son surum(jellbean) ile geliyo ne guzel ıstanbul anasını satıyım şimdi onlar için. android yenı surumunu cıkartsın bunlar bırer bırer guncellemeye baslasın o zaman gorucem ben sayfalarca açılmış başlıkları.

HYuksel

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
telefon alırken garanti önemli, dikkat etmek gerek..

cepehane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar kazakistandan s3 mini getirtiyorum ama pasaport tel getirme hakkım yok telefona ımeı attırırsam ne gibi sorunlarla karşılaşırı birde atılan imei ne kadar gider?