Videolardan müziği ayırın..

Bu konuyu okuyanlar

[...Saint...]

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alıntı: http://www.ogren.tv/yazilim-cesitli-program/videolarinizdan-sesleri-ayirin.html

İzlediğiniz bir videonun müziğinden çok etkilendiniz. O zaman bu sesi videodan ayırarak MP3 olarak kaydetmek isteyebilirsiniz. İşte AoA Audio Extractor adlı program bu işe yarıyor. AVI, MPEG, MPG, FLV, DAT, WMV, MOV,MP4 ve 3GP olmak üzere geniş bir video desteğine sahip olan yazılım, bu formata sahip olan videoların içerisindeki müzikleri kolayla almanızı sağlıyor.
Program MP3, WAV ve AC3 olmak üzere üç farklı formatta çıkış alabilmenize olanak tanıyor. Bu özellikleri ile işinize çok yarayacak programın bir artısı da bu hizmeti ücretsiz sağlıyor olması.

[flash=500,400]http://www.ogren.tv/dersler/videodan-sesi-ayirma/AoA_Audio_Extractor_videodan_ses_ayirma.swf[/flash]

Serkannd

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
10
güzle video eline sağlık. ogren.tv

DarkLady

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
teşekkürler paylaşım içinnn

YgmuR

Asistan
Reaksiyon puanı
0
guzel calisma tskler sevgilerimle

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Kalitesi nasıl sesi bozuyor mu?

YM212

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Paylaşım için teşekkürler.Peki bu sadece videolardaki müziklerimi ayırıyor ? Normal bilgisayarımızdaki müzikleri ayıran bir program varmı ?

Byones

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
myefsane dedi ki:
Kalitesi nasıl sesi bozuyor mu?
Kullandığım kadarıyla herhangi bir ses bozukluğuna rastlamadım. Zaten çıkışta istediğiniz ses kalitesini ayarlayabiliyorsunuz. Video dosyanız kaliteliyse seste kaliteli olacaktır.

"YM212" normal bilgisayarımızdaki müzikleri derken neyi kastettin acaba.

YM212

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kusura bakmayın ben programı yanlış anlamışım.Ben sözleri müzikten ayıran program arıyordum.Böylede bir program yok sanırım.

PC MERAKLISI

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
YM212 dedi ki:
Kusura bakmayın ben programı yanlış anlamışım.Ben sözleri müzikten ayıran program arıyordum.Böylede bir program yok sanırım.

yok malesef bende aradım amam yok
bulursan haber ve hatta buraya konu aç

kimseciq

Asistan
Reaksiyon puanı
0
PC MERAKLISI dedi ki:
YM212 dedi ki:

yok malesef bende aradım amam yok
bulursan haber ve hatta buraya konu aç
Bu tarz programlar mevcut ama ise yarayanini gormedim. Vocal Remover diyerek Google'da aratinca bulabilirsiniz. Ama dedigim gibi bizim muziklerde ise yaramadi. Zaten adamlar da her muzikte ise yarayacagini garanti etmiyor. Bazilarinda yarar diyor. Bir de bunlar genelde parali.

Ama deneme isterseniz muziginizin ilk 1 dakikasini deneyebileceginiz YOGEN adinda bir program var

Yogen Vocal Remover

[...Saint...]

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
YM212 dedi ki:
Evet kimseciq 'e katılıyorum. gerçekten bu işi düzgün bir şekilde yapan program yok ama bende Adobe Audition'ı tavsiye ediyorum deneyebilirsiniz.

Byones

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlarında dediği gibi söz ve müzik ayıran bir program yok. sadece vokali bastırarak sesi ön plana çıkarmaya çalışıyor programlar ama oda verimli olmuyor. ses arkadan azda olsa geliyor.

mikas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Programlarla ne kadar pratik ve hızlı tartısılır ama youtube'dan sarkının linkini kopyalayıp www.vixy.net adresinde cevirmeniz icin hiç bir program ve bilgi gerektirmiyor..Klibi ister mp3-4 ister movie formatında indirmenizi saglayan seceneklerde mevcut..Yogunluktan veya internet hızından bazen yavas olsada begendiginiz bir sarkının videosunu mp3 ve benzeri formatlara cevirerek bilgisayaranıza indirmek için oldukca kolay bi yöntem..

[...Saint...]

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya kimse kusura bakmasın da bu şifre mevzusu nedir yani? Madem birşey paylaşılıyor o zaman şifre koymayın dosyayı indir bir de üstüne şifre kırmayla ugras. Paylaşıyorsanız tam paylaşın lütfen yok işinize gelmiyorsa paylaşmayın..

PC MERAKLISI

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
[...Saint... dedi ki:
]
Ya kimse kusura bakmasın da bu şifre mevzusu nedir yani? Madem birşey paylaşılıyor o zaman şifre koymayın dosyayı indir bir de üstüne şifre kırmayla ugras. Paylaşıyorsanız tam paylaşın lütfen yok işinize gelmiyorsa paylaşmayın..

biraz yumuşak ol istersen