Galaxy s3 Jelly Bean Kurdum Aramada ses gitmiyor gelmiyor lütfen yardım

Bu konuyu okuyanlar

kasparov108

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başlıkta belirttiğim gibi sitedeki odin ile güncelleme adlı konuyu okuyarak telefonu güncelledim. Bütün sesler var. Sıkıntı yok. Fakat arandığımda ya da aradığımda ses hem gitmiyor hem de gelmiyor. Lütfen bu konuda bana yardım edin :( :crying:

plaksan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Cihazı yedekleyip fabrika ayarlarına dönünüz.

kasparov108

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaptım. Düzeldi. Fakat tekrar jelly been kurdum tekrar bozuldu.

Bir de ben bu güncellemeyi odin ya da kies kullaranarak yapmasam , zamanı geldiğinde ( imei numarasına göre güncelleniyor diyorlar ) Telefonum bunu otomatik mi yükleyecek

plaksan

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Bir de ben bu güncellemeyi odin ya da kies kullaranarak yapmasam , zamanı geldiğinde ( imei numarasına göre güncelleniyor diyorlar ) Telefonum bunu otomatik mi yükleyecek

Telefonu fabrika ayarlarına döndürünce jb sürümü değişmez ki yani 4.0.4 olmaz 4.1.1 olarak kalır bir yanlışlık olmasın.İmei numarasına göre güncellenir evet telefon size oto uyarı verir yüklersiniz ama sabırsızsanız direk manuel olarak da yaptığınız gibi yükleyebilirsiniz.

sirnatli21

Asistan
Reaksiyon puanı
3

dostum fabrika ayarlarını sıfırlamayı değilde wipe yapmayı denedin mi ?

CardinaLe

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Wipe etmekte fayda var telefonu...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı problem bendede oldu nasıl duzelte bılırım wıpe felan fayda etmıyor

sirnatli21

Asistan
Reaksiyon puanı
3
aynı problem bendede oldu nasıl duzelte bılırım wıpe felan fayda etmıyor

1- telefonu kapat
2- kapandıktan sonra 3 tuş kombinasyonu ile , ses yükseltme , home tuşu ve açma kapama tuşuna aynı bas,
3- bastıktan sonra samsumng yazısı görününce elini tuşlardan çek ve bekle
4- 5 sn sonra recovery modu gelecek , mavimsi yazıların olduğu bir bölümdür..
5- recovery moduna gelince ses tuşları ile imleci hareket ettirip wipe data ya gel ve açma kapama tuşuan bi kere bas,
6- başka bir pencere gelecek ve yime imleci hareket ettir YES yazan yere gel açma kapama tuşuna bir kere bas ve bekle ,
7- wipe işleminden sonra recovery ana penceresi gene gelecek , bu sefer wipe dalwick cache e gel , gen bas ve bekle ,
8- reboot system now a bas telefonun açılıcak

bu işlemi yapınca yüklkediğin uygulamalar resimler müzikler falan silniir , yedek almayı unutma

nsgnc

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Telefonu fabrika ayarlarına döndürünce jb sürümü değişmez ki yani 4.0.4 olmaz 4.1.1 olarak kalır bir yanlışlık olmasın.İmei numarasına göre güncellenir evet telefon size oto uyarı verir yüklersiniz ama sabırsızsanız direk manuel olarak da yaptığınız gibi yükleyebilirsiniz.
jb deyince jailbreak diye okudum icimden :)

Son mesajlar