Tablet için nokia pc suite ariyorum

Bu konuyu okuyanlar

tarikcos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkdaşlar merhaba, evimde wifi yok. telefonum da net var. usb üzerinden tabletimde internete bağlanmak istiyorum. bunun için nokia pc suitea.apk arıyorum. ama yok. yada benzeri bir program var mı bildiğiniz. telefonum c3-00

teşekkürler.

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
telefonda wifi var mı ?wifi hotspot bağlantısıyla tablete neti aktarabilirsin

joikuspot adında bir uygulamayı nokia mağazadan indirip kurun. Proğramı çalıştırmadan önce hem 3g internet hem de wifi açık olmalı. Proğram çalıştırıldığında artık telefonun internetini wifi modem gibi paylaşıma açar.

tarikcos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
maalesef joikuspot ve zspot nokia c3-00 ı desteklemiyor. bende usb ile yapmayı denemek için pc suite/ovi suite arıyorum android uyumlu ama bulamıyorum.

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
maalesef joikuspot ve zspot nokia c3-00 ı desteklemiyor. bende usb ile yapmayı denemek için pc suite/ovi suite arıyorum android uyumlu ama bulamıyorum.
desteklemiyorsa yapacak bişey yok telefonda android olsaydı belki usb bağlantı olurdu ama nokialarla olmaz tablete uyumlu bir 3g modem alman lazım

tarikcos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
5800 telefonda denedim. onunla uyumlu joikuspot var. ama nedense çalışmadı. program çalışıyor. ama tablet wifi yi görmüyor.

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
valla orasını bilemiyorum maalesef

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Android tabletler addhoc bağlantı göremez, symbian telefonlar ise sadece addhoc bağlantı paylaşır durumda. Aynı şekilde android tabletlerde USB üzerinden Dial Up Network oluşturamıyorsunuz (Eski bir telefonu modem olarak tanıtamıyorsunuz, halbuki telefonu DUN olarak windows pc veya linux pc nize tanıtabilirsiniz... Bu bir eksik çok kişi google a bunun için istek yazmış, kim bilir belki bir gün yapılır.) Bluetooth bağlantı üzerinden DUN hizmeti kısıtlı da olsa yapılabiliyor diye biliyorum.