Yaşaınmış Gerçek Olaylar

Bu konuyu okuyanlar

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Saat 00:00 -1:00 gibi Tıp fak. dolmuşundan meydana doğru gidiyoruz. Ön koltukta 3 arkadaş arkda bir bayan birde ben oturuyoruz. Öndeki arkadaşların muhbbaeti koyu sohbet ediyorlar bende O saatin verdiği yorgunlukla içim geçti geçecek sonra öneki arkadaşların kahkahsı ile irkildim uykuyu bırakıp dinlemye başladım.

Abi geçen bir fastfood yemeğe gittik. Adam bize geldi "Ne isteysunuz" biz şoktayız Adamın yüzüne bakıyoruz. Adam anladı baktığımızı "Ne yeteceksunuz?" diye sordu hepimiz bir hamburger istedi. Adam "Ketçapda Fışkırtayım mı?" ;D :}bu laftan sonra ben dayanamadım bir trabzonlu olarak normalgeliyor bana ama o gece ben yanımdaki bayan ve 3 kişi gülmekten ağladık resmen. Dolmucuolanlara bir anlam veremedi.

Dedem bir gün bakkala girer. Elinde bir satır bakkaldakiler dedemin eline atlar bir boğuşma yaşanır. Dedem bağırır. Ula bırakın beni adam kesmeye gelmedum Satırı bileyeceğum :D :D :D :D Aam adamlar yinede satırı zorla almışlar elinden :D:D:D

*SiRiNe*

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
:D :D çok iyi yaaaa bi Artvinli olarak az çok canladı gözümde dedinin yaptıkları :D :D

emir1907

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ya karadenizliler olmasa hakkatten yaşanmaz bu memlekette:D :D paylaşım için sağol