Çaktırmadan 69 kez tecavüz etti

Bu konuyu okuyanlar

hellish

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Avustralya'da 13 kadının içkisine uyuşturucu ilaç atıp 69 kez tecavüz eden bir kişi yakalandı. Sapığın evinde bulunan video görüntülerini izleyince tecavüze uğradığını anlayan birçok kadın sinir krizi geçirdi..

Avustralya, filmlere konu olabilecek bir tecavüz davasıyla çalkalanıyor... Melbourne kentinde John Xydias adlı sanık hakkında 20 ila 45 yaş arasında 13 ayrı kadına içeceklerine uyku ilacı karıştırarak tecavüz etme ve bunu videoya çekme dahil toplam 225 ayrı suçtan dava açıldı. Olaylar, polise bir kadına tecavüz edilirken çekilen videonun verilmesinden sonra başladı. Polis, ipuçlarını izleyerek Xydias'ın evine baskın düzenledi. 13 ayrı kaset, 4 kamera dışında kadın iç çamaşırları ve fotoğraflar bulundu. Zanlının, kurbanlarına 69 kez tecavüz ettiği saptandı. Ancak videolardaki kadınlarla konuşulduğunda olayın dehşet verici detayları ortaya çıktı. Çünkü Xydias, internet veya arkadaşları aracılığıyla tanıştığı kadınlarla buluştuğunda, içki veya içeceklerine, uyuşturucu ilaç attıktan sonra onları soyup tecavüz ediyor, ardından da hiç çıkarılmamış gibi giysilerini üzerlerine giydiriyordu.

UYANDIRMADAN 3 GÜN TECAVÜZ

Hatta sanığın bir kadını hiç uyandırmadan 3 gün boyunca tecavüz ettiği ortaya çıktı. Videoları olan kadınların hiçbirinin olayları hatırlamadığı, izledikleri sırada da sinir krizleri geçirdiği kaydedildi. Avustralya basını, önceki gün mahkemeye çıkarılan Xydias'ın oldukça rahat tavırlar sergilediğine, hatta mahkemeye gülerek girdiğine de dikkat çekti

Kaynak

RE_6

Profesör
Reaksiyon puanı
10
al işte buna ne yapıcaksın?

calvaria

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Ya şimdi Hırsızın hiçmi sucu yok ?

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
nuri alço forever B)

armess

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yok böyle bi dengesizlik saçmalık afedersiniz...
insan taklidi yapan....

abanoz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
iyi yapmış. 13 kadının hiçmi suçu yok? birdaha akıllanırlar işte. ibret olsun

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
Vay be kadınlar kendi filmlerini hissedince krizden daha ötesi oluyo sanırsam...

yuureii

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Hayvan gibi hoşuna giden herkesle yatıp kalkanlar için tecavüz önemli olmasa gerek.

calvaria

Profesör
Reaksiyon puanı
9
tharnax dedi ki:
yuureii dedi ki:
Hayvan gibi hoşuna giden herkesle yatıp kalkanlar için tecavüz önemli olmasa gerek.

hocam harbiden yazık yaa ne desem boş dimi?
dostum bencede adam suclu hatta diyecek birşey bulamıyorum ama su da bi gercekki internetten tanıştıgın her erkekle buluşursan illaki biri ş*r*fsiz çıkar...

Big

Doçent
Reaksiyon puanı
2
abanoz dedi ki:
iyi yapmış. 13 kadının hiçmi suçu yok? birdaha akıllanırlar işte. ibret olsun
Umarım kimsenin yakınının başına gelmez

red-bird

Profesör
Reaksiyon puanı
8
calvaria dedi ki:
tharnax dedi ki:
yuureii dedi ki:

dostum bencede adam suclu hatta diyecek birşey bulamıyorum ama su da bi gercekki internetten tanıştıgın her erkekle buluşursan illaki biri ş*r*fsiz çıkar...
+1

Regionella

Profesör
Reaksiyon puanı
7
calvaria dedi ki:

+100

Galileo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
asmak yetmez yakacaksın :) bende taktım yakmaya hadi hayırlısı

titanyum

Profesör
Reaksiyon puanı
7
nuri alco bunun yanında melek kalır yöntemler aynı ama bu aşırıya kaçmış

yuureii

Profesör
Reaksiyon puanı
3
tharnax dedi ki:
yuureii dedi ki:

Hayır boş değil. Görüşünü öğrenmeyi çok isterim. Ben doğrudan ve mantıktan yanayımdır her zaman. Her düşündüğümüz doğru değildir. Doğruyu her zaman tek başımıza da bulamayabiliriz. O yüzden görüşünüzü lütfen paylaşın.