Pc nin driver cd si kayboldu internete girmiyor

Bu konuyu okuyanlar

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
arkadaşlar komşumun eski bir laptop u vardı bugün benden format atmamı istedi attım fakat driver cd lerini kaybetmişler internete filan girmiyor zaten 512 mb ram ve 64 mb onboard ekran kartı var ben bunları nerden yükliyicem

Strake

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Otomatik driver bulucu programlar var bunları deneyebilirsin veya bilgisarayın kendi sitesinde vardır :)

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4
o kadar esk bir makina ise xp muhtemelen bir ço kdriver ını görmesi lazım??

kablosuz bağlantısı belki çalışmıyor olabilir ama kablolu bağlantıyı muhtemelen sağlayacaktır.

yada cihazın model koduna göre nete girebileceğiniz bir bilgisayardan sitesine girip download edin. cd ye yazdırıp yada flash diske alıp bilgisayara yükleyin olsun bitsin..

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
arkadaşlar komşumun eski bir laptop u vardı bugün benden format atmamı istedi attım fakat driver cd lerini kaybetmişler internete filan girmiyor zaten 512 mb ram ve 64 mb onboard ekran kartı var ben bunları nerden yükliyicem

bu programla wifi yada ethernet kartının marka modelini öğrenip internetten driverını bulabilirsin. veya buraya yaz yardımcı oluruz bulmana :)
Aida64

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
o kadar esk bir makina ise xp muhtemelen bir ço kdriver ını görmesi lazım??

kablosuz bağlantısı belki çalışmıyor olabilir ama kablolu bağlantıyı muhtemelen sağlayacaktır.

yada cihazın model koduna göre nete girebileceğiniz bir bilgisayardan sitesine girip download edin. cd ye yazdırıp yada flash diske alıp bilgisayara yükleyin olsun bitsin..

everest ultimate edition diye bir program vardı o bulur mu acaba

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4
everest ultimate edition diye bir program vardı o bulur mu acaba

o size donanım modellerini bulur o modelleride netten bulup indirirsiniz.

saten en fazla ses kartı yada wireles sürücüsünü bulmanız kafi gelecektir. anlattığınız özelliklere bakılırda xp birçok donanımı görmüş olması lazım.

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
o size donanım modellerini bulur o modelleride netten bulup indirirsiniz.

saten en fazla ses kartı yada wireles sürücüsünü bulmanız kafi gelecektir. anlattığınız özelliklere bakılırda xp birçok donanımı görmüş olması lazım.
valla bilmiyorum şimdi yüklüyorum

veya bunu indir bütün driverları bulup yükleyecektir. offline çalışır yani internete gerek yok içerisinde vardır driverlar (boyutu 3gb)
DriverPack Solution 12.3 Full
everest i yükliyeyim en iyisi :D

lokman686868

Doçent
Reaksiyon puanı
1
sistem geri yükleme yap veya win8 se otomatik cd siz format atıyor süper bi özellik ya deentim masasından yapablrsin markayla alakası yok yok casper yok toshıba :)

Son mesajlar