Google play adresinden çıkış nasıl yapılır.

Bu konuyu okuyanlar

Mat35

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar ben başkasının telefonunu alacagım ama o arkadaşın adresi telefonda kayıtlı ve android markete girince onun adresi çıkıyor ondan çıkıp kendiminkini girmek istiyorum bulamadım.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Uygulamalarda google playi seçip verileri temizle dersen olur "heralde"

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Ayarlarda hesaplar ve senkronizasyon gibi bir şey olması lazım. oradan hesabı kaldırabilirsin. Tekrar markete gireceğin zaman zaten hesap soruyor :)

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
bunu forumda bir yerlere yazmıştım ama bir daha yazayım telefona ikinci gmail adresini girin sonra market uygulamasını açın seçenekler hesaplar gelin yeni maili secin senkronize edin ve sonra eski gmail hesabını telefondan kaldırın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonu kapatmamız gerekiyormu ben amcamın telefonundan girdim ve çıkmak istiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çok sağ ol hep bunu yapmak istedim yapamamıştım sağ ol

S

SDN Okuru

SDN Okuru
uygulamalarda google play diye bişey yazmiyo bende samsung mını 2 war ne yapçağım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar peki eskiden çıkış yaptıgım hesabı tekrar giriş yaptıgımda onun herhangi oyun verileri kayoblurmu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hesabi kaldirinca bida o hesapa giriş yapabilir miyim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Gmail'e Girip Oradan Üstte E-Posta ( Yani Eski E-Posta ) Yazan Yere Tıklayın , Aşağıda " Hesap Ekle " Yazan Yere Basıp Kurun , Sonra Eski E-Postayı Silebilirsiniz :yes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ayarlar » hesaplar » google » mail adresin » hesabı kaldır bende öyle yaptım tablettede telefondada oluyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gmail hesabımı bı baska arkadasıma da verdım ( oyun kasması ıcın ) lakın sımdı gerı alamıyorum sıfreyı degısmeme ragmen hala gırebılıo gorunuyo. tüm kullanıcılardan telefon ve pc lerden nasıl cıkıs yapabılırım. yanı gırmesını nasıl engellerım. tesekkürler...

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
gmail hesabımı bı baska arkadasıma da verdım ( oyun kasması ıcın ) lakın sımdı gerı alamıyorum sıfreyı degısmeme ragmen hala gırebılıo gorunuyo. tüm kullanıcılardan telefon ve pc lerden nasıl cıkıs yapabılırım. yanı gırmesını nasıl engellerım. tesekkürler...

Gmail sayfasında iken, sayfanın sağ alt kısmında ufak bir Ayrıntılar linki bulunmakta. Oraya tıklayın ve açılan pencerede hangi bilgisayar ve tarayıcılardan oturum açıldığını görün (Etkinlik bilgileri) . "Diğer tüm web oturumlarını kapat" buttonuna tıklayarak, hepsinden çıkış yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca sağ üst kısımdaki resminize tıklayıp oradan da Hesabım buttonuna basın. Açılan sayfada sol alt taraftaki, Güvenlik Kontrolü isimli yere tıklayın ve hesabınıza bağlı cihazları görün. Buradan bağlantısını kesebilirsiniz.

Yine Hesabım menüsünden Google+ da oturum açma kısmına girin ve sağ tarafta şifreyi değiştir seçeneği ile şifrenizi değiştirip, 2 adımlı parola doğrulama seçeneğini aktif hale getirin ayrıca Hesabı kurtarmak için telefon numaranızı girin, doğrulayın ve gizli sorunuzu değiştirin.

En Son ve en önemlisi şifrenizi kimse ile paylaşmayınız...

S

SDN Misafiri

SDN Okuru
Beyler benim derdim çıkış yapmak siz diyorsunuz ki hesabı sil. Hesabı silmek istemiyorum.