HTC ONE X PLUS MI ? İPHONE 5 Mİ ? SAMSUNG GALAXY NOTE 2 Mİ ? Veya Başka Bir Telefon ?

Bu konuyu okuyanlar

RedQueen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar :))

Ben yeni bir telefon alacağım ve uzun süredir araştırmalar yapıyorum ve hala sürdürüyorum..
Aklımda yüzlerce soru işareti var ve sizlerin yardımıyla alacağım telefonu seçmek istiyorum...
Telefonda sıklıkla yapacağım mevzular :
Oyun oynamak
Film izlemek
İnternette dolaşmak
Müzik kalitesi

Bu tür şeyler yapacağım ve donanım benim için önemli müzik kalitesi önemli tarayıcı hızı vs..
Yardımcı olmanızı istiyorum çoğu telefon hakkında bilgim var
Şimdiden teşekkürler..

RedQueen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Açıklama yaparsan daha iyi olur :)

fener_kanarya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben olsam htc one x+ yı seçerdim oyun olarak ıps panel ve nvidia kalitesi efektleri müzik olarak beats audio kalitesi film izlemek zaten ıps ekranda müthiş internetide zaten çok güzel ben olsam htc one x+ yı seçerim

RedQueen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Isınma sorunu var diyorlar buda insanın gözünü korkutuyor bir açıdan... Tegra 3 40 nm teknolojisiyle üretildiği için fazla güç tüketiyor ve ısıtıyor diyorlar sizin görüşleriniz nedir bu konuda ?

fener_kanarya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence o kadar performansa iyi gider bende bi tane almayı düşünüyorum

RedQueen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Yalnız Gameloft oyunlarında sorun çıkıyor ve ısınma belli bir zaman sonra ekranı sarartıyor bunlar benim kafamdaki soru işaretleri kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim..

manyak17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
htc gibi bir marka telefon yapıp ekranı mı sararıyor ?

mehmetucar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence Note 2 sahsen bende kullaniyorum, isinma gibi yada donma gibi bir sorun 2 aylik bur surede hic karsimadim. Uzerinde gelen S note gibi uygulamalar ildukca kullanisli ve pratik. Koca ekranda oyun ve film keyfine ise diyecek yok

debir

Asistan
Reaksiyon puanı
2
htc one x plus aldım kullanıyorum gayet memnunum tavsiye ederim...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2 haftaya yakın bir süredir Note 2 kullanıyorum telefonu alırken iphone 5 mi Note 2 mi diye çok düşündüm uzun bir araştırmadan sonra Note 2 de karar kıldım gerçi kardeşimde iphone 5 alıyor :Dsanırım bu açıdan şanslıyım Note 2 daha hızlı bi telefon oyun oynamanın zevki bambaşka hiçbir oyunda donma yaşamadım deyim yerindeyse oyunlar yağ gibi kayıyo ztn ekranı apayrı bi dünya kesinlikle taşıma problemi yok ben dizi-film bağımlısı oldugumdan ekran inanılmaz işime yarıyo S pen yine aynı şekilde çok kullanışlı hatta bazen menüde dolaşırken bile s pen kullanıyorum telefonu açtığımda ilk yaptıgım şeylerden biri New York Times Nbc News , Flipboard da gezmek oluyor ekranda haber okumak bile zevkli iphone 5 daha elime geçmedi eğer onuda kullanırsam düşüncelerimi yazarım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
htc onex ; tek geçerim. kullanıyorum süper. ötesi. HTC ONE X TEN DAHA İYİ OLAN HTC ONE X + :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben de iphone 5 ve note 2 arasında kaldım aklıma takılan sorunlardan en onemlisi iphone 5 in ekranının biraz orantısız olması(ince-uzun) yanı 4s in kalınlığı arttırılmadan uzatılmış ve bu da beni biraz rahatsız etti açıkçası siz ne diyosunuz sizce hangi telefonu almalıyım?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende belki 2 aydır bunu araştırıyorum şuan bende s3 var güzel memnunum fakat dayanıklılık sıfır en ufak bi darbede camı kırıldı buna ramen rahat durmadım bide kuzenime not 2 yi önerdim 3 hafta olmadı bu gün camının kırıldığını öğrendim siz siz olun gerçekten kullanışlı bişey alın iki cihazda özellikle not 2 ı phona ve htc ye yakın hatta güzel ama oturduğunuz yerde yemek yerken cebinizden kayıp düşmeyle kırılacaksa bırakın kalsın camıda 650 tl telefon fiyatı parası olan arkadaşlar alsın telefonu 2 ay aldu alalı 1690 tlden bugün 1300 düştüğünü görüyorum diyer telefonlar özelliklede ı phone deyerini koruyo ıphone 4 kullandım ama sağlamdı be kardeşim.şimdi bende yeni bi cihaz almayı düşünüyordum ve bu not 2 di ama benim yedek parçaya verecek fazladan param yok ya ıphone yada htc one x plash karar veremiyorum özellik olarak htc beş basar deyer ve fiziksel ve rahat kullanış olarakta ele uyumu taşıması falan ıphone. karar veremiyorum ama ıphone olacak galiba şimdilik plash ta çok güzel be kardeşim yaa. ikisi arasında hangisi sizce.

alibaran43

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence iphone5 çünkü htc ve samsung android oldğundan bir süre sonra dediğiniz modellere güncellemeyi kesecek ama iphone 5 en az daha 3 sene güncelleme alacak.. ios rahatlığı ve akıcılığı zaten tartışılmaz iphone5 al rahatına bak derim arkadaşım :)