Nvidia kernel mode driver hatası

Bu konuyu okuyanlar

ensar160

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nvidia windows kernel mode driver, version 302,86 görüntü sunucusu yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu.

öncelikle merhaba arkadaşlar bu hatanın bir çözümü var mıdır ?
windows 7 vardı orada eski driver yükleyince sorunu bi şekilde hallediyordum şimdi windows 8 kurdum ve hata alıyorum nefret ettim artık bu hatadan bir çözümü var mıdır?

Yardımlarınızı bekliyorum...

ByBerk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
bendede 540m var . bi ara öyle olmuştu en eski driver a döndüm sonra yeni driver a döndüm öyle düzeldi

sen en son beta yı indir şuanki ama temiz kurulum yaparak bi öyle dene

ensar160

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nvidia denetim masasında 3d ayarlarından kalite yazan yeri performans a çektim 24 saattir sorunu yaşamadım ama yine olacak gibi hissediyorum bunun bi çözümü yok anlaşılan :S

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam arkadaşlar yav bu kernel belası nedir bende bir bilgisayar toplattım lanet olsun toplattıgıma nedir bu bi düzelmedi gigabayt 970 a ds3 anakart amd fx 4100 işlemci 3.6 ghz 2gb ekran kartı nividia gt640 128 bit kingston ram 8 gb 4 dört 2 adet rem windows7 ultimate gigabayt 420 wat kasa oyunlarda sürekli kasıyo kitleniyo driver hatası veriyo beta sürüm yüklüyorum her yüklediyim sürümün hatasını veriyo yeni sürüm çıkıyo yüklüyorum yine onun hatasını veriyo bir bilen varsa yazsın allah aşkına bide bu sorun yaşayan arkadaşlar bilgisayarlarınız toplamamı hazır pc mi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hata ısıdan kaynaklıdır %99 ekran kartı cpu ısısı yüksekdir