Geleceğe yatırım YARDIM

Bu konuyu okuyanlar

zelenga

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
albatron px865pe anakartım p4 2.8ht işlemcim ve üzerinde 400watt olduğu yazan bir power supply'ım var.
pixel shader 3.0 destekleyen extra güç isteyen ekran kartları için power supply değişikliği düşünüyorum(500watt ve üzeri).
altta bağlantısı buluna ürünü alsam ileride core2duo veya quad :( içeren bir anakarta uyumsuzluğu olur mu? bilgisi ve ilgisi olan paylaşabilir mi lütfen...

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?Categoryid=1013&Productid=bd700329

se7en

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
zelenga dedi ki:
fikri olan yok mudur?

gece gece fikir cıkmaz kanimca az sabır sabaha gündeme getir tekrar yardimci olan arkadas cok olur elbet ^^ iyi geceler..

amiga.os

Asistan
Reaksiyon puanı
0
valla az önce uzunca sebepleri ile yazdım, ama gönder deyince sayfa görüntülenemiyor dedi.

elimde bir zamanlar aldığım raid max 460 watt bir kasadaki psunun, gerçek 460 watt olmadığına dair, çizgi elektronik rma laboratuarının resmi belgesi var. bu belge ile zamanında çok büyük hata yaparak aldığım raid max kasayı iade edebilmiştim (almıyorlardı geri).

tek sözüm alma. iyi bir psu istiyorsan, ayrı satın al, fsp, tagan, asus bunlar çok iyi markalardır.

iyi bir kasa istiyorsan da (zevkler tartışılmaz ama seçtiğin kasa bence güzel değil), psu'suz feel olabilir, cooler master olabilir.

zelenga

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
tabi kasanın görüntüsü pek bişeye benzemiyor.ancak fiyat olarak uygun olması nedeniyle takıldım. ayrıca güzellik da aramıyorum doğrusu. işlevsellik daha önemli benim için. ayrıca o çok gösterişli cancanlı kasaların da 1-2 hafta sonra kullanıcısı tarafından pek farkedildiğini sanmıyorum.

psu ların üzerinde yazanı tam karşılamadıpını ve %80 gibi verimlilik değerleri olduğunu gördüm/okudum. benim istediğim biraz uygun fiyatlı olması.tavsiyelerin için de teşekkürler.

ayrıca bu psuların kasaya olan bağlantıları standart mıdır. ileride yeni anakarta uyar mı acaba

amiga.os

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bağlantılar standart tabii ki, ek pinler geliştikçe uygun dönüştürücüler de çıkar mutlaka bir yerlerden.

kaliteli psularda hemen her yeniliğe uygun çıkışlar var, daha yaygınlaşmamış olanlara dahi.