Klavye düzgün çalışmıyor!

Bu konuyu okuyanlar

hulk94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaşlar;
Klavye ve mause ps/2 baglantılı. Eskiden hiçbir problem yoktu ama bikaç gündür çalışmıyor(lar).
Klavye ile mause'yi aynı anda takınca ikiside çalışmıyor. Bazen mause çalışıyor sadece, klavyeye basınca mause kitleniyor.
Klavyenin kablosunu çıkarınca mause sorunsuz çalışıyor, aynı şekilde mause kablosunu çıkarınca klavye sorunsuz çalışıyor.
Söyle birsey varki klavyenin ışıkları tam yanmıyor. biraz solok yanıyor. bios u default yptım olmadı, advenced system care ile tarattım yine olmadı.
yardımcı olabilecek varmı?
selametle :)

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
Farklı klavye ve mouse ile deneyin. Cihazların birinde kısa devre gibi bir sorun varsa ikisini birden etkiliyor olabilir...

hulk94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
baska pcde denedım sorunsuz. sanki sistemdevar bişey :S

rankom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slmlar
asus n50 laptop kullanıyorum.Şu an ekran klavyesi ile yazıyorum . bigisayarı temizlerken kısayol tuşlarını bozdum galiba . a harfi ve çoğu diğer arfler, yukaraki rakamlar bazıları yazmıyor yandaki rakamlarda tam tersi.
yardımcı olurmusunuz ltfen

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Servisden yardım istediniz mi?

rankom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slmlar
asus n50 laptop kullanıyorum.Şu an ekran klavyesi ile yazıyorum . bigisayarı temizlerken kısayol tuşlarını bozdum galiba . a harfi ve çoğu diğer arfler, yukaraki rakamlar bazıları yazmıyor yandaki rakamlarda tam tersi.
yardımcı olurmusunuz ltfen