İnternet bağlantı tarihini öğrenme

Bu konuyu okuyanlar

janissary.ihg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar internete bağlantı tarihimi öğrenmek istiyorum. ???2 yıllık olan üyelerdenim iptal ettireceğim 150 ytl alıyorlarmış,kaç ayım kaldığını öğrensem ona göre iptal ettireceğim yada devam edip bitmesini bekliyeceğim.Bilen biri varsa cvp atabilir mi? :(

2Shane

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım müşteri hizmetlerini ara adsl'in ben öyle öğrenmiştim başka bir alternatifde herhangi bir türk telekoma git durumunu anlat sana başlangıç tarihini söylüyorlar

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
Hatırlarsanız türktelekom un bi kampanyası vardı 2 yıl sürekli kullanacağınıza dair bir sözleşme imzalayıp aylık ödemeleri %'de bilmem kaç indirimli yatırılıyordu, bu sözleşme taki 2 yıl sonuna dek geçerli olup bunun dışında herhangi bir kampanyasındanda faydalanamamak söz konusu, müşteri bağlama taktiği garanti para işini biliyor bu telekom ..

PC MERAKLISI

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
warkortali dedi ki:
Hatırlarsanız türktelekom un bi kampanyası vardı 2 yıl sürekli kullanacağınıza dair bir sözleşme imzalayıp ayık ödemeleri %'de bilmem kaç indirimli yatırılıyordu bu sözleşme taki 2 yıl sonuna dek geçerli olup bunun dışında herhangi bir kampanyasındanda faydalanamamak söz konusu müşteri bağlama taktiği garanti para işini biliyor bu telekom ..

GÜZel anlatmışsında 2 yıl önce benim pc hayatım yoktu ve sadece oyun oynamayı biliyodum ama şimdi hangi donanım çıkmış diye bakıyorum vaybe nerden nereye :*

janissary.ihg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
warkortali dedi ki:
Hatırlarsanız türktelekom un bi kampanyası vardı 2 yıl sürekli kullanacağınıza dair bir sözleşme imzalayıp aylık ödemeleri %'de bilmem kaç indirimli yatırılıyordu, bu sözleşme taki 2 yıl sonuna dek geçerli olup bunun dışında herhangi bir kampanyasındanda faydalanamamak söz konusu, müşteri bağlama taktiği garanti para işini biliyor bu telekom ..
ilk 2 ayda ücretsizdi 3. ay bir fatura geldi 66 ytl.Bu ttnet var ya kampanyalarına inanmayınya faso fiso.Ülkede tekelliği kalkmadıkça daha bizlerden paraları aşırmaya devam eder. :(

calvaria

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
janissary.ihg dedi ki:
warkortali dedi ki:
ilk 2 ayda ücretsizdi 3. ay bir fatura geldi 66 ytl.Bu ttnet var ya kampanyalarına inanmayınya faso fiso.Ülkede tekelliği kalkmadıkça daha bizlerden paraları aşırmaya devam eder. :(
türktelekomu asla savunmadım savunmamda ama sölemin biraz yanlış olmuş 66YTL Lik faturanda yazmıyormu ne için ödeme yaptıgın ...

janissary.ihg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bağlantı ücretiymiş aldıkları.Hadi diyelim o bağlantı ücreti; 29 yerine her ay 34 geliyordu onu sordum oda bağlantı ücretiymiş 12 ay devam edecekmiş.(Bağlantıyıda ben yaptım ^^ adamlar felan gelmedi)...

azkader

Asistan
Reaksiyon puanı
0
internette baglandigin zaman aldigin bir kagıt yok mu