Parça videoları birleştirme ve video ses değiştirme programı

Bu konuyu okuyanlar

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Arkadaşlar ben parça videoları birleştireceğim, videoların sesini değiştireceğim kullanımı basit ve arayüzü %100 türkçe olan bir program arıyorum. Tavsiye edeceğiniz veya kullandığınız programı belirtirseniz sevinirim. Yardımlarınız için şimdiden tüm üyelere teşekkür ederim

plaksan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sony Vegas işini görür türkçe değildir.Ama kullanımını anlatan bilgilere internetten ulaşabilirsin.Biraz kurcalasan zaten çözersin programı.

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Sony Vegas işini görür türkçe değildir.Ama kullanımını anlatan bilgilere internetten ulaşabilirsin.Biraz kurcalasan zaten çözersin programı.
panpa ücretli diye biliyorum bu programı, doğrumu?... birde öyle professional bi programa gerek yok sadece videoları birleştirsem bile yeter:)

plaksan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
panpa ücretli diye biliyorum bu programı, doğrumu?... birde öyle professional bi programa gerek yok sadece videoları birleştirsem bile yeter:)

Benim arkadaşta video işiyle felan uğraşır o kullanıyor valla ücretli mi değil mi bilmiyorum ondaki belki bi crack felan vardır.İstersen senin için sorarım program sordun bende ilk aklıma geleni söledim prof. yada değil orasına karışmam ama iyi işler yapıyor arkadaş bunla kaliteli program yani.

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Benim arkadaşta video işiyle felan uğraşır o kullanıyor valla ücretli mi değil mi bilmiyorum ondaki belki bi crack felan vardır.İstersen senin için sorarım program sordun bende ilk aklıma geleni söledim prof. yada değil orasına karışmam ama iyi işler yapıyor arkadaş bunla kaliteli program yani.
teşekkürler kardeşim ama ingilizce ile pek aram yok:D yav şöyle ücretsiz bir program olsun yani kullanımı çok basit olmalı yine de yardımın için sağol:)

arkadaşlar kimse kullanmıyor mu bu tarz programlar :p yardım edin videoları birleştirmem lazım:D

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
kimse yardımcı olmadı çok teşekkür ederim:p 3 saat araştırmamın ve tam 5 program denedim ve "Format Factory" isimli programda karar kıldım:p arkadaşlar bu program ile video,ses kesme birleştirme vs işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz. program ücretsiz ve türkçe saygılar http://www.pcfreetime.com bu link...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Başka bir program ararken tesadüfen denk geldim. Madem profesyonel bişey aramıyorsun tek amacın kesip birleştirmek ses değiştirmek windows işletim sistemiyle birlite gelen movie maker programını kullanmıyorsun. hem indirip yüklemeyle uğraşmamış olursun hemde türkçe ;).

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende farklı vıdeolArdan slayt yapmak ıstıyorm ama nasıl bırlestıreceğim..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşım gerçektende movie maker'i kullan onla daha çabuk yapabilirsin bensana söyliyeyim benden söylemesi movie maker'i kullan :dirol::devil:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Camtası studyo cok basit ve turkce videoları birlestirir intro yprsn ne ararsan var yani kullanmasıda kolay
​

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben çok uğraştım ama bütün programlar 1GB bir filmi 2saate tamamlıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben biliyorum 2 tane program var biri

Imovie (ücretli)

Movie Maker ( ücretsiz ve bilgisayarında olması lazım )

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ne bekliyosun dostum kısa videoları ayarlaman lazım Uzun olanları değil ;)

Cuma Defne

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar Ben Bi Şarkı Okudum Sesim Çok Kalın Çıkmış Vidonun Sesini inceltecek Program Ariyorum Lufen Yardimci olun

Son mesajlar