Vodafone Mesaj Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

skara

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Selam arkadaşlar. Bana mesaj geliyor arama yapabiliyorum internete girebiliyorum fakat sms yollayamıyorum. Farklı telefonda da denedim olmadı. Vodafone müşteri hizmetlerini aradim ve müşteri temsilcisi hattını yenilememi istedi. Acaba sorun başka birşeyden olabilir mi?
Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? Lütfen yardım.

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Selam arkadaşlar. Bana mesaj geliyor arama yapabiliyorum internete girebiliyorum fakat sms yollayamıyorum. Farklı telefonda da denedim olmadı. Vodafone müşteri hizmetlerini aradim ve müşteri temsilcisi hattını yenilememi istedi. Acaba sorun başka birşeyden olabilir mi?
Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? Lütfen yardım.
kardeşim telefonunun mesajlar bölümünden, ayarlar kısmına gir. ordan mesaj merkezleri kısmına gir ve sim msj merkezi numarasını +905429800033 yap kaydet ve çık. birde böyle dene bakalım....

skara

Asistan
Reaksiyon puanı
3
kardeşim telefonunun mesajlar bölümünden, ayarlar kısmına gir. ordan mesaj merkezleri kısmına gir ve sim msj merkezi numarasını +905429800033 yap kaydet ve çık. birde böyle dene bakalım....

Saol kardeş ama mesaj merkezi numarası doğru müşteri hizmetleri mesaj ayarlarında sorun olmadığını söyledi ayrıca ##002# ve ##21# hepsini yaptım aynı birkaç gün daha beklerim olmazsa mecburen sim kartı değiştireceğim malesef :(

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Saol kardeş ama mesaj merkezi numarası doğru müşteri hizmetleri mesaj ayarlarında sorun olmadığını söyledi ayrıca ##002# ve ##21# hepsini yaptım aynı birkaç gün daha beklerim olmazsa mecburen sim kartı değiştireceğim malesef :(
kardeşim sim kart ile bir alakası olacağını zannedmiyorum sen birde şunu dene mesaj ayarları kısmından "tercih edilen bağlantı" kısmının ayarını "GMS/UMTS"(bu telefonun marka ve modeline göre değişebilir) yap. belki bu ayar değişmiş ve "paket veri kullan" seçeneği etkinleştirilmiş olabilir. dene bakalım denemekten zarar gelmez:D

skara

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ok deneyim bakalım olacak mi bu arada galaxy s i9000 kullanıyorum

Max2Life

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sim kartla ilgisi yok. vodafone da bu aralar sistem sorunu var. İstersen vodafone foruma yaz. durduk yere simkart değiştirme.

http://forum.vodafone.com.tr/

Vodafone online self servise gir bak. *123# dekinden farklı bakiye göstermeye başladı sistemleri hatalı. Avans açık olmasa bile nedense eksi bakiye gösteriyor. belki sende böyle bir sorun vardır ondan sms yollaman kısıtlanmış olabilir.

skara

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Sim kartla ilgisi yok. vodafone da bu aralar sistem sorunu var. İstersen vodafone foruma yaz. durduk yere simkart değiştirme.

http://forum.vodafone.com.tr/

Vodafone online self servise gir bak. *123# dekinden farklı bakiye göstermeye başladı sistemleri hatalı. Avans açık olmasa bile nedense eksi bakiye gösteriyor. belki sende böyle bir sorun vardır ondan sms yollaman kısıtlanmış olabilir.

tsk kardeş zaten hemen sim kartı degistirmeyi düşünmüyorum 3-5 gün beklerim

skara

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Sorun yok Online self servisle bakiye aynı görünüyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
fabrika ayarlarına geri dönmeyi dene ben de aynı sorunla karşılaştım bunu yaptım ve düzeldi :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler ben 7000 S yazıp şifre almaya çalışıyorum mesaj gitmiyor Gönderiliyor yazıyor Sonra Hata Yazıyor yeniden dene diyor deniyorum olmuyor ne tapmam gerekiyor her yoldu denedim olmadı :((

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Mesaj merkezleri birden fazla kayıtlı ise göndermeyebilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bendede aynı oluyor yani mesaj yollayamıyorum ilk defasında müşteri hizmetlerini aradım ve bana nedemesini beklersin yanlışlıkla kapatılmış olabilir dedi aradan 15 gün sonra tekrar aynı hatayı veriyor ben bu vodafonu arayacağım güzelce bir analarına gazoz ısmarlıyacağım bunu hak ediyorlar

anges00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefon üzerinden #33 *1111#arama tuşu daha sonra #35 *1111# arama tuşuna basın düzelecektir...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum nokia 1200 hangi taksan mejaz yollamıyor hama mjaz geliyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benim attiğim mesajlar karşi tarafa gidiyo karşi tarafin mesajlari bna gelmiyo lütfen bi yardim olun napmam lazim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
eyw kardesım benım smsler ıletılmıyordu bide qelen sms qözükmüyordu karekare21kare yapınca düzeld içok saolun tsk ederım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
off be ya yeter sıkıldım ya arkadas mesaj atıyorum karsı tarafların tl i kapalı olunca ve ya cekmeyince onlar tli on dk içinde acmadıkları zaman atmış olduğum mesajlar basarısız diye geri donusum sağlıyo ya musteri hiz salaklarını aradım aptal aptal cevap veriyorlar ya cıldırcammmmmm bgiri yardım etsin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya benim telefonun galaxy ace suan kontorüm yok ama 7000 veya 7048 ücretsiz attıgım mesajlar gönderilmiyor hata veriyor ayrıca herhangibi numaraya mesaj attıgımda kontorüm olmadıgı için mesajım iletilmezdi ve dakikasında vodofondan mesaj gelirdi yeterli bakiyeniz yok diye 3 4 gündür ne vodofona nede başka bi numaraya mesaj atamıyorum ##21# de yaptım hepsni yaptım düzelmyor yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlarr internet apaketi yapıcamm mesaj gönderemiyorumm araama yapıyo karşıdan mesaj geliyoo ama ben mesaj atamıyorumm bilen arkadaşalarr için lütfen yardı mmmm :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaklaşık bir haftadır bu msj sorununu yaşıyorum müşteri temsilcisiyle görüşerek sms paketi yaptım yinede mesaj gönderemiyorum tekrar aradım tel. ayarları normal ve her şeyi denememe rağmen halen düzelmedi incelemeye alındı şuanda bu yorumlar dışında varsa bi fikriniz ya da yapılacak herhangi bişey söyleyin yapalım lütfen..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya bende 3 haftadır aynı sorunu yaşıyorum mesajlarım bir kaç kez gidiyor ve tekrar gönder diyor sürekli mesaj sorunu yaşıyorum sizce nedir .?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynen Senın Yaptıqın Şeyleri Bende Yapabiliyorum Ama Mesaj Yollayamıyorum Bunun Cevabını Bilen Varsa Söylesin Başka Bi Sorunmu Var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
cep telefonunuzu kapatın sonra sim kartınızı cıkaran 2 kakika sonra sim kartını silip takın 2 dakika gecmesi gerekiyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Allah rağzı olsun kardeşim çok uğraştım senın dedıklerını uyguladım ve oldu işin rast gitsin :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm arkadaşşlar ya bendede mesjlar gelyo ama ben yollayamıyrum neden acaba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
enkrc ya kerdeşim benim sorunada bir el atsan benım tel de ole msj atmıoo senın dedıgın taktığı yaptım ama bende TELESEKRETER var msj merkezi yok na yapıcagımı sasırdım :(:crying::cursing::scared::hammer: