Bilgisayarin wifi şifresini nasil öğrenebilirim

Bu konuyu okuyanlar

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
arkadaşlar wifi modem var ama pc ye kablolu olarak bağlı wifi şifresini nasıl öğrenebilirim kurmuştum şifreyi ama unuttum bir arkadaşım bağlı laptoptan 2 dk da bulmuştu ama artık o yok yardımınızı bekliyorum

erdem45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardesım ıyı akşamlar beenım basıma da geldı ben sana yardım edeyım hemen tt look free dıye bı porogram var onu ındır kur o modemı resetlıyo sen daha sonrada ıstegın sekılde sıfre koyabılıyon

by_slmz

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar wifi modem var ama pc ye kablolu olarak bağlı wifi şifresini nasıl öğrenebilirim kurmuştum şifreyi ama unuttum bir arkadaşım bağlı laptoptan 2 dk da bulmuştu ama artık o yok yardımınızı bekliyorum
şuanda wi-fi ile bağlımı cihazın

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
modeme girdikten sonrası nasıl

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
bilgisayarından kablosuz bağlantıya özelliklerinden gir güvenlik menüsünde görünüyor eğer gizli ise orada imleç var şifreleri göster diye işaretle

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Önceden ne destek verirdik bu konularda ama artık yoruldum sanırım. Okuyup cevap vermeden çıkıyorum..

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
böyle şöyle bir sorunum var baya zaman oldu konu açilalı ama bu bilgisayar kablo ile bağlantılı oldugu için wifi gözükmüyor ama yani kabloluyla bağlanıyor ama wifi işareti filan telefonumda gözüküyor nasıl yaparım bilgisayarda kablosuz ağlarda ağ görünmüyor

- - - Mesaj Güncellendi - - -

yok mu yardım edecek

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
koskoca forumda 1 kişi bari yardım etsin

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
bilgisayarın laptop mu masaüstümü

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
peki masaüstü bilgisayarda wifi adaptörü varmı hani usb gibi olan

yoksa önce bir adaptör edinmezn lazım yada satın alman lazım

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
peki masaüstü bilgisayarda wifi adaptörü varmı hani usb gibi olan

yoksa önce bir adaptör edinmezn lazım yada satın alman lazım

adaptör yok kardeşim kablo ile bağlı bilgisayar modeme ama ben telden wifimi açinca wifi gözüküyor ama şifremi öğrenemiyorum pc de gözükmüyor

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
bunlara benzer

p_121747_01_03.jpg

125430214-2-airties_air_2210_wireless_usb_adaptor.jpg

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
malesef ondan yok kardeşim pc de wifi gözükmüyor sadece modem gözüküyor airties filan diye ona tiklayincada bi site var gidiyorum kullanıcı adı şifre istiyor

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
böyle şöyle bir sorunum var baya zaman oldu konu açilalı ama bu bilgisayar kablo ile bağlantılı oldugu için wifi gözükmüyor ama yani kabloluyla bağlanıyor ama wifi işareti filan telefonumda gözüküyor nasıl yaparım bilgisayarda kablosuz ağlarda ağ görünmüyor

yok mu yardım edecek
Demek istediğin bilgisayar kablodan bağlıyken wifi görmemesi mi? Telefonumda görünüyor diyon da.

Normalde bilgisayar hem kablosuz hem de kablolu olarak bağlanması gerekir bence. Driverleri güncellemeyi dene bence.

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
tarayıcıdan 192.168.1.1 adresine git
eğer değiştirmediyseniz
kullanıcı adı:admin
şifre:ttnet

açılan sayfadaki menüden Kablosuz a girdiğinde şifreyi görebilirsin

bak arkadaş burda anlatmış bu adımları takip et sonra modemin iceriğine gir orda

modemin airties ise şu adressi takip et

http://www.airties.com/_supportdocs/1/26/1_26_20120103004702.pdf

kusurabakma işdeyim 5 dakika ya cıkmam lazım sen bunları dene verdiğim linkdeki adımları takip et olmazsa saat 10 gibi sana yardım ederim bugün

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Şimdi mesajlara baktım da sen wifi şifresini öğrenmek istiyorsan yukarıda arkadaşın anlattığı var.

Yani ağ simgesine tıklayıp özelliklerine gireceksin sonra da ağ güvenlik anahtarını görünür yapacaksın.

mayten

Asistan
Reaksiyon puanı
2
airties sitesinden modemının modelıne uygun arayüz kontrol programını pcye kur ordan kablosuz baglantıya tıkla gır bak veya 192.168.2.1 yazarak tarayıcdan modeme ulas kablosuz baglantıdan şifreni ögrenebilirsin.modemi ttnetten aldı isen ve şifreyi degiştirmedi isen modemin altında kablosuz wifi şifresi yazar.

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Şimdi mesajlara baktım da sen wifi şifresini öğrenmek istiyorsan yukarıda arkadaşın anlattığı var.

Yani ağ simgesine tıklayıp özelliklerine gireceksin sonra da ağ güvenlik anahtarını görünür yapacaksın.
kardeşim kablosuz ağ gözükmüyor ki bakayım oradan

bak arkadaş burda anlatmış bu adımları takip et sonra modemin iceriğine gir orda

modemin airties ise şu adressi takip et

http://www.airties.com/_supportdocs/1/26/1_26_20120103004702.pdf

kusurabakma işdeyim 5 dakika ya cıkmam lazım sen bunları dene verdiğim linkdeki adımları takip et olmazsa saat 10 gibi sana yardım ederim bugün

bakıcam bunada