Galaxy s3 şarj cihazi problemi

Bu konuyu okuyanlar

taso45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Wonder ve S3 kullanıcısıyım. S3'ü S3'ün şarj aleti ile şarj ederken oyun,film vb. herhangi birşeyi ile uğraşırsam şarj geri gidiyor.Mesala %98 iken %97-96-95 oluyor. S3'ü Wonderın şarj aleti ile şarj ederken ne yaparsam yapayım şarj geri gitmiyor normal hızda doluyor. Çözüm olarak S3'ün şarj aletinden ara kablosunu çıkarıp Wonderın ara kablosunu taktımığım zaman herşey yolunda gidiyor. Acaba S3'ün ara kablosu mu bozuk?

Not:S3'ün ara kablosu ile kiese bağlanabiliyor.

MFBYazilim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba ;

Dediğiniz gibi eğer kabloyu değiştirdiğinizde sorun çözülüyorsa kabloda sorun var demektir.
Bir Farklı sorunda bende olmuştu kabloyu değiştirince düzeldi. Kiesi tanıması normaldir diye düşünüyorum.
Telefonunuzun sağlığı açısından tavsiyem sarj etmemeniz.

taso45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O zaman servis yolu gozuktu.

MFBYazilim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Usb yüzünden servis e göndermemeniz i tavsiye ederim. Android telefonlarda böyle olabiliyor. Başka bir s 3 şarj aleti ile deneyin olursa satın alın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Başka bir s3'ün şarj aleti ile problem olmadı sadece data kablosunu yollayacağım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Başka s3 Şarj aleti ile denemiştim sıkıntı olmamıştı. Sadece data kablosunu yollayacağım. Neden servise gönderilmemesini tavsiye ediyorsunuz?

MFBYazilim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çünkü bazen servis de sorun yokken sorun çıkarabiliyorlar telefon da başka sorunlar yani telefon içini açtırmaktan yana değilim. Ben telefon anladım k.bakmayın.

taso45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Onemli degil. Otg kablosu almistim dun geldi flash bellek yazici falan bagladim baglantida sorun olmadi yani telin baglanti yollarinda bisey yok sarj cihazinda da yok kesinlikle data kablosu bozuk. Data kablosunu vereyim servise degisim yaparlar herhalde?

Aklima gelmisken soyliyim kablonun sorunu jelly bean e gectikten sonra oldu.

MFBYazilim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ah güncellemeyi gerçekleştirenler bir çok sorun ortaya çıkıyor malesef . Ne ilksiniz ne de son. Ama güncelleme ile data kablosunun bozukluğunun bir sebebi olacağını sanmıyorum. Kablosunun üzerinde seri bandı şeklinde birşey vardır eğer yoksa sarj cihazında olmalı büyük ihtimal komple değişim yaparlar. Sanmıyorum sadece kabloyu yapacaklarını . Tabiki kabloda servis kampsamında.

taso45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yardim icin tesekkur ederim

zined7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Aynı sorundan bende muzdariptim telefonu şarja takıyordum oyun oynarken şarjım bitiyordu telefon kapanıyordu. Telefon kapalıyken 3 saate yakın şarj oluyordu. Sonra teknik servise gittim servis hiç konrol etmeden şarj aletinde sorun dedi ve yenisini verdi.Sorun düzeldi. 1 saate yakın bir sürede şarj oluyor artık.