Galaxy S3 ICS geri yükleme

Bu konuyu okuyanlar

TheMuyu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar

geçenlerde manuel olarak JB yükseltmesini yaptım.
Fakat 1-2 gün geçtikten sonra telefonda donmalar oldu
zaten foruma baktığımda bi çok kişide bu sorun var

wipe yapın dediler onuda denedim ama halen rehberde klavyede küçük bir uygulamayı çalıştırıken bile donmalar oluyor

ICS kullanırken en ufak bi donma kasma yoktu

JB bu sorunun çözmünü bilen varmı yoksa ben tekrardan Nasıl ICS yükleyebiliirm ?

iyi forumlar

TheMuyu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
JB'de sorun yok aslında tam stabil olmasada.SamMobile'den telefonunuz için uygun ICS ROM'unu indirerek Odin ile kurabilirsiniz.Link: http://www.sammobile.com/firmware/?page=3&model=GT-I9300&pcode=TUR&os=1&type=1#firmware

teşekkürler hocam valla JB de donmalar oluyordu son bir kez tekar firm kurumu ve wipe çektim bakalım eğer yine sorun olursa artık mecbur donecegim eski surume

hocam birde verdiğin linkten indiremedim not registered user diyor üyelik paralımı ?

Linos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
teşekkürler hocam valla JB de donmalar oluyordu son bir kez tekar firm kurumu ve wipe çektim bakalım eğer yine sorun olursa artık mecbur donecegim eski surume

hocam birde verdiğin linkten indiremedim not registered user diyor üyelik paralımı ?
Hiçbir şekilde ücrete tabi değil kardeşim.Üye olduktan sonra sorunsuzca indirip kurabilirsiniz.

Bu arada acele etme istersen bu ay içinde 4.1.2 dağıtılacakmış.

canahmet34

Asistan
Reaksiyon puanı
0
biri lütfen yardım etsin 4.0.4 e dönemiyorum telefon açılmıyor

TheMuyu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
biri lütfen yardım etsin 4.0.4 e dönemiyorum telefon açılmıyor

hocam istersen [MENTION=5877]lions[/MENTION] un verdigi linkten ICS yi indir

ben arkadaşın dediği gibi bekleyeceğim biraz yeni sürüm için inş bu donma sorunları çözülür