Yürü anca gidersin

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mucahitsengul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim eski kız arkadaşım 1buçuk yıl oldu ayrılalı. Ayrıldıktan 15gün sonra aradı neymiş efendim onda eşyalarım varmış filan.. Dedim almıyorum ne varsa sende dursun. Aramadı bidaha ta geçen haftaya kadar. Araya 4kişi koymuş numaramı bulmak için normalde değiştirmiştim numaramı. Üstelik o memlekette okuyor ben sivas.da okuyorum. Ne yapmışsa en yakın arkadaşım numarayı vermiş tabi sınıf arkadaşım bilmiyor kim için istendiğini. Aradı diyor öyle ortak 1 arkadaş bulunca arayıp hal hatır sorayım dedim ddi. Kuyruklu yalan hemde.:) diyorum kimmis madem ortak arkadaş benim bilmem gerek. Yok diyor sen onu tanımıyorsun o seni tanıyor. ne yapıyorsun falan dedi. Iyi dedim okuldur derslerdir falan uğraşıyorum. Eee başka?dedi dedim üniversite ortamı işte. Yine eee dedi. 4-5.defa sordu belli yani kız arkadaş meselesine konuyu getirmeye çalışıyordu. Söylemedim bende :) inat değil mi. Dedi memleketteki en yakın arkadaşından istedim numaranı vermedi. Bende ben kimseye ver veya verme demedim Ama onlar seninle olan ilişkim süresince ne kadar sıkıntı ve keder yaşadığımı gördüler diye vermemişlerdir belki dedim.
Himm..dedi durdu bi müddet. Hep ben sustum o sordu konuştu. Dönem uzatıyormuş. O da 4.sınıf.. Dedim benim alttan hiç dersim yok bitiriyorum inşallah, tekrar dönüp çok mu sıkıntı yaşadın benimleyken dedi. Yani sende biliyorsun söylemeye gerek varmı? dedim. Yine sustu. Neyse sınavın var seni meşgul etmeyeyim Allah'a emanet ol kendine iyi bak falan dedi. Bende sağol sende dedim kapattım.

Ki bu kişi birbuçuk yıl boyunca canımı çok sıktı. Seviyordum onu hemde çok seviyordum.
Iyi yapmışmıyim

Meryyy

Doçent
Reaksiyon puanı
4
ben dahil kızlar hep böyledir, ellerindeyken ellerindekinin kıymetini bilmezler ama kaybedince grurdan eser kalmamış bi şekilde adamın kapısına giderler eger adam he derse yine değişen bişey olmaz tarih tekerrür eder..

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
ben dahil kızlar hep böyledir, ellerindeyken ellerindekinin kıymetini bilmezler ama kaybedince grurdan eser kalmamış bi şekilde adamın kapısına giderler eger adam he derse yine değişen bişey olmaz tarih tekerrür eder..

Ve adam da bir zafer kazanmış edasıyla, alakasız bir forumda bunu anlatarak doğru olup olmadığını tasdikletip, vicdanını rahatlatmaya çalışır.

mucahitsengul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ve adam da bir zafer kazanmış edasıyla, alakasız bir forumda bunu anlatarak doğru olup olmadığını tasdikletip, vicdanını rahatlatmaya çalışır.

bu benim için zaferdir evet. Ve vicdanım çok rahattır madem bitirmeyi göze alıyor bir insan öyleyse ızzetlı olmalıdır. Etrafında oynayacak erkek kalmadı diye beni arıyor biliyorum. Ve ben onu çok sevmiştim. O sevgimin hatırı için tek kötü laf etmedim ona. Gayet arkadaşça konuştum. Sadece fikirlerinizi merak ettim. Keşke de merak etmeseydim senin fikrini.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
1,5 yıl koca bir zaman dilimi bence doğru olanı yapmışsın.
geçen zaman da kim bilir neler oldu bitti, Allah hayırlısını versin. :)

tambjk

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
"Yürü anca gidersin" , böyle konuya böyle başlık mı konur. Minibüs tampon yazısı gibi.

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
bu benim için zaferdir evet. Ve vicdanım çok rahattır madem bitirmeyi göze alıyor bir insan öyleyse ızzetlı olmalıdır. Etrafında oynayacak erkek kalmadı diye beni arıyor biliyorum. Ve ben onu çok sevmiştim. O sevgimin hatırı için tek kötü laf etmedim ona. Gayet arkadaşça konuştum. Sadece fikirlerinizi merak ettim. Keşke de merak etmeseydim senin fikrini.

Bütün fikirlerin olumlu olacağına dair bir beklentiyle mi açtın konuyu? Sen kendince doğru olanı yapmışsın ve burda olumlu olarak tasdik ettirmeye çalışıyorsun. Yaptığının doğru olup olmadığı konusunda bir şey diyemem, vicdan ile alakalıdır ki vicdanının rahat olduğunu söylemişsin. Ben sana bu yaptığının doğru olmadığını söylediğim zaman fikrini değiştirecek misin ki buraya fikir alış verişi için konu açıyorsun?

İyiliğe kötülük şer kişinin, iyiliğe iyilik her kişinin, kötülüğe iyilik ER kişinin karıdır.

mucahitsengul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
konuyu açtığıma böyle ENTERESAN mesajlarla muhatap olduğum için kendime çok kızıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...