Autocad vb. programları kaldırabilecek sistem

Bu konuyu okuyanlar

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Autocad vb. programları rahatlıkla kaldırabilecek minimum ücrette bir sistem istiyorum tavsiyeleriniz neler?

zeratul

Asistan
Reaksiyon puanı
0
AutoCAD'ı hangi amaçla kullanacağına bağlı. 2 boyutlu çizim yapacaksan ve dosya boyutları çok büyük olmayacaksa 512MB onborad ekran kartı bile işini rahatlıkla görür.
3 Boyutlu katı modelleme, yüzey kaplama ve render işlemleri yapacaksan iyi bir ekran kartı ve bir miktar ekstra RAM'e ihtiyaç duyabilirsin.
Bir de "vb. programlar" derken kastettiğin programlar hangileri?
IntelliCAD veya Microstation gibi temel çizim programları mı?
Yoksa, 3D Studio Max, Cinema 4D Go, Pinnacle Studio gibi 3 boyutlu tasarım programlarından mı bahsediyorsun?
İhtiyaçlarını daha iyi anlayabilirsek daha kolay yardım alabilirsin. Kolay gelsin...

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Autocad yazılımını çoğu bilgisayarda kullanabilirsiniz. Ama çok ağır bir şekilde mi kullanacaksınız ? Bütçeniz tam olarak nedir ?
Bunları yazarsanız gerekli sistemi yazabilirim.

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8
[MENTION=44586]zeratul[/MENTION] Autocad'de elektrik proje çizimleriyle uğraşacağım.

Ekstra olarak Catia'yı yükleyeceğim.

Sistemim düşük olduğundan dolayı aslında yeni bir sistem mi yoksa güçlendirsem mi diye düşünüyorum.

zeratul

Asistan
Reaksiyon puanı
0
@zeratul Autocad'de elektrik proje çizimleriyle uğraşacağım.

Ekstra olarak Catia'yı yükleyeceğim.

Sistemim düşük olduğundan dolayı aslında yeni bir sistem mi yoksa güçlendirsem mi diye düşünüyorum.

Mevcut sistemin anakart+işlemci+ram ve ekran kartı bilgilerini yazarsanız, yükseltme yapılabilir mi yoksa yeni sistem mi gerekli karar verebiliriz. Bu bilgileri bilmiyorsanız CPU-Z veya benzeri programlar yardımı ile elde edebilirsiniz.

Son mesajlar