TTNET Digitürk Kampanyası

Bu konuyu okuyanlar

jestercat

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bir kaç gün önce beni TTNET'ten aradılar. TTNET ve Digitürk paketi birlikte ayda 55 TL imiş 2 yıl taahhütle tabi. TTNET ile 2 yıllık sözleşmemiz az kaldı o yüzden aradılar heralde ama ben güvenmiyorum başka forumlarda bunu başka internet sağlayıcıları (doping adsl gibi) yapıyorlarmış. Sizi de hiç aradılar mı veya bilgisi olan var mı kampanya ile ilgili

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Taahhüt bitime yakın genelde ararlar zaten. Ama TTNET'i arayıp böyle bişey var mı diye sorarsanız muhtemelen böyle bi kampanyamız yok derler, yani ona göre bi adım atmak lazım.

$ervante$

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sakın inanma arkadaş açıklamış zaten hep böyle zamanlarda ararlar

jestercat

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Saolun TTNETten kurtulmak istiyorum ama baska da alternatif yok.

turuncufincan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu kampanya ttnetin değil doping adsl nin kampanyası beni de aradılar. Telefon da 3.ncü sorumdan sonra doping adsl cevabına ulasabildim. Kampanyaya geçmeyi düsünüyordum fakat internette biraz araştırdım bir çok kisi pişman onlarca sorun yazısı okudum vazgeçtim... Bilginize..

oraycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Benide aradılar bende ilk başta ttnet sandım sanki ttnet diyolar gibiydi babamı arattırdım o söyledi başka bi firma olduğunu bana

S

SDN Okuru

SDN Okuru
zırt bırt arıyorlar milletti nasıl kazıklarım nasıl parasını alırım inanmayın arkadaşlar bunlar dolandırıcı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bizi de ardılar 2 yıl internet kullanmışız o yüzden bize digitürk getiriyolar

semih016

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bende yılardır taahhüt yok. 1 mbps hıza 55 TL ödüyorum. Bana yazık değil mi? Ama Superonline altyapı gelecek onu bekliyorum. Görecek onlar!

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
TTNET nasıl olur da Tivibu varken Digiturk ile kampanya yapar bana mantıksız geliyor.

novalgine

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aynı şekilde bizide aradılar ve 1 ayda lig tv deneme paketi vericeklerini söylediler. özellikle sordum siz nereden arıyorsunuz diye ttnet dedi :S

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Bir kaç gün önce beni TTNET'ten aradılar. TTNET ve Digitürk paketi birlikte ayda 55 TL imiş 2 yıl taahhütle tabi. TTNET ile 2 yıllık sözleşmemiz az kaldı o yüzden aradılar heralde ama ben güvenmiyorum başka forumlarda bunu başka internet sağlayıcıları (doping adsl gibi) yapıyorlarmış. Sizi de hiç aradılar mı veya bilgisi olan var mı kampanya ile ilgili

Bu kampanyayı doping internet yapiyor, diye biliyorum..

doping internet de süperonline ye ait sanırsam

e|2hNx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
benide aradılar ttnet dedıler bende sasırdım ılk aslında daha sonra doping oldugunu söyleyince kızdım hatta suratına kapattım

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
süperonline,doping int,digitürk aynı gruba ait zaten :) ama ttnetin alt yapi olayini bunlar yapiyor diye duymustum

hakanduran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bizide aradılar başta ttnet dediler süresi bitiyo 15 ocak'ta falan dediler bende bizim tahattümüz yok diye hatırlıyorum dedim. Bitecek internet kullanmaya devam edecekseniz bağlanması gerekiyor 2 yıl dijiturk'te ücretsiz olacak 55 tl aylık dediler bende tamam dedim. Sonra birazdan yine arıyacağız gün belirlemek için dediler hemen ttnet'i aradım böyle bir hizmetimiz yok dediler. Bir dahaki arayışlarında hayır istemiyoruz dedim yüzlerine kapattım. Yani bunun ttnet ile alakası yok sizi başka internet tarifesine geçirmek için uğraşıyorlar yeni modem vereceğiz falan diyorlar istemiyoruz deyin yüzlerine kapatın!

Özet: TTNET ile alakası yok.

esawq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Beni de aralık ayının sonuna doğru aradılar. Ben smile adsl kullanıyorum. Ttnet'den aradıklarını söylediler. Fakat numara gsm operatörlerinden bir numara idi. Şöyle indirim var 24 ay taahhüt gerekiyor. Düşünmem gerekiyor, bir hafta sonra arayın dedim hala arayacaklar.

AfterRain

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Superonline'dan Digiturk hediyeli abonelik aldım ama şu anda bu kampanya bitmiş sanırım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bugun benide aradılarr bende bir bilgi edinemedim. Dediğin gibi güvenilmez bunlara.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bugün benide aradılar TTNET diye. Hatta abartıp TTNET Doping Hizmeti dediler. Dün TTNET'ten mesaj geldi ve bakım yapılacağı için 2 gün boyunca modemi kapatmamı istedi. (Call center -) 444 0 375) Yarın süre doluyor. Bugün arayanlar ise buradaki santrallerin yenilendiğini, yeni teknoloji olduğunun ve bu yeni hizmete geçmek isteyip istemediğimi sordu. Bende zar zor teknoloji adını öğrendim. ADSL 2 imiş :) Yanında da 2 yıl ücretsiz Digitürk veriyorlardı. TTNET'ten kampanyam olduğu için 2 ay sonra ara dedim.. İyi ki de demişim.. Hizmeti sıkıntı mı? Niye böyle bir şey yapıyorlar...?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar acil yardım edin telefonda kabul ettim yarım saat sora bağlamaya gelicekler eğer geldiklerinde kabul etmezsem bağlattırmassam da herhangi bir ücret ödermiyim veya onlar telden beni direkt doping e geçirmiş olabilirler mi ücret ödermiyim? herhangi bir kurulum yapmadan hemen yardımcı olursanız sevinirim lütfen.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşım bu kampanya ttnet in kampanyası. ben aldım sözleşme ttnetin rahat olun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ttnet internet paketi alan babama da digitürk hediyesi verilmiş. 1 hafta sonra dopinge geçmeniz gerekiyor diye bir tel, babam hiç birşeye geçmiyorum diyince ama digitürk hediyesini almışsınız dediler. babam ben dopinge geçeceğim taahhüdü vermedim 2 sene taahüdü verdim gelin alın digitürkünüzü dedi. biz almayız siz getirin dediler. almazsanız almayın deyince gelip aldılar birde 8 günlük digitürk faturası çıkardılar. kanmayın lütfen.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kampanya doğru beyler ttnet/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/TTNET-Digiturk-Kampanyasi girerseniz ayrıntılara bakabilirsiniz...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beni de aradılar 59 tl ye ttnet+digitürk dediler,başka hiçbir ek ödeme yok. üstüne bastıra bastıra sordum,bak yok efendim siz şu paketi kullandınız yok bu kanalı da izlediniz gibi şeyler nedeniyle ek ücret var mı diye,kesinlikle yok dediler. kurulum ücreti yok ama 30 tl digitürk aktivasyon ücreti varmış.kabul ettim ama dur bakalım,digi den arayacaklar bekliyorum.

Link

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Yalnız bu kampanyada maç yok sanırım, ilk 3 ay sadece hediye diyor.

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
internet satıcılarının internet sitelerindekiler dışındaki hiç bir teklifine inanmayın. sadece internetteki kampanyalar ve şartlar geçerlidir. yarın öbür gün sorun yaşarsınız. tecrübeyle sabit