Dosyaları iso yapma?

Bu konuyu okuyanlar

erol_1982

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Dün akşam bir akrabamda hoşuma giden bir cd xp cd vardı elde cd olmadığından xp cd içeriğini flash diske kopyaladım. şimdi ben bunu cd yazdırıp kullanabilirmiyim.

Kullanırsam isoya çevirmem gerek tabikide onuda yaptım çevirdim yanlız isoyu yazarken doğrulama hatası aldım ben nerde yanlış yaptım :S

orcagada

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ultra iso prgsini indir onunla yap

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
neroda var boot cd oluştur diye bir seçenek. onunla yaparsan halledersin

erol_1982

Profesör
Reaksiyon puanı
0
orcagada teşekkürler
Power iso ile denedim ama birde Nero ile deneyeyim pesimist teşekkür :)

erol_1982

Profesör
Reaksiyon puanı
0
hala beceremedim olmuyor. resimli anlatımı varmı sitede?ben bulamadımda

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
eğer kopyala yapıştır yaparsan boot cd için gerekli olanları kopyalamıyor nerodan cd kopyalayı seç oradan kopyala...

erol_1982

Profesör
Reaksiyon puanı
0
zaten cd yapsam sorun olmaz flash diskteki içeriği yapmaya çalışıyorum.

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
öyle desene :D

dosyaların hepsını gızlı klasorler de dahıl atman gerekıyor...elınde bı wındows cd sı warsa cd yı tak bılgısayarına cd surucusune sag tıkla ac de ordakı butun dosyaları (gızlı dosyalar da dahıl olmak uzere) kopyala ve bellege at ama bellekte bı klasor acma dırek ıcıne at...ondan sonra senın dedıgın gıbı bios ta setup kısmında boot ta usb devıce sec ve bılgısayarı yenıden baslat eger kopyalamada bı problem yoksa bu sekılde wındows kurulumuna baslayacaktı

kullanıcı

Profesör
Reaksiyon puanı
2
erol_1982 dedi ki:
Dün akşam bir akrabamda hoşuma giden bir cd xp cd vardı elde cd olmadığından xp cd içeriğini flash diske kopyaladım. şimdi ben bunu cd yazdırıp kullanabilirmiyim.

Kullanırsam isoya çevirmem gerek tabikide onuda yaptım çevirdim yanlız isoyu yazarken doğrulama hatası aldım ben nerde yanlış yaptım :S
O cd'nin izini alıp yazdırırsan sorun olmaz (elindeki belgeler bir işe yaramaz tek başına). Bu şekilde cd kopyalama yapamazsın. Yapacaksan da cd'nin açılış dosyasını da alman gerek. ISO programlarıyla bunu elde edebilirsin. Sonra nero ile bu açılış dosyasını kullanarak gerekli ayarları yapıp bu içeriği yazdırabilirsin (elindeki belgeler bu şekilde işe yarar). Böylece çalıştırılabilir bir xp cdsi elde etmiş olursun.