Saglik konusunda yardima ihtiyacim var malesef !

Bu konuyu okuyanlar

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Herkese selamlar
Arkadaslar bugun itibariyle babama şiroz teshişi konulmuş. şiroz genelde alkol sebepli ve tadavisi nerdeyse olmayan bir hastalik, Ataturk de ayni hastaliga yakalanmisti ve sebebi oldu. Denizlide yasiyor babam ve doktoru buyuk sehirlerden birine gitmesini onermis. Daha baslangici ama degerleri hic normal degil. Ne yazik ki ben de isvicredeyim yakinda turkiyeye gelicem ama cevresinde bu hastaligi yenmis veya mucadele eden vardir veya biliyordur duymustur sormak istedim. Veyahut;
Bu konuda uzmanlasmis bir profesor doktor aramakdayiz. O da olmadi tanidik doktorunuz vardir da uzman birinin adini felan verir. Ne bileyim bu isler zor ve cok yavas ilerliyor. Tedavisinin olmamasi da en can sikici yani. En iyi tedavi karaciger nakli ve ne yazik ki nakiller ulkemizde cok az. hastalik cok sinsi ve geri adim atmamasi da isleri zorlastiriyor. Bu yuzden ne kadar cok insana ulasirsam o kadar hizli cozume ulasiriz diye dusundum
En ufak bilgi bile gerekli olablir arkadaslar
[email protected] adresinden her turlu ulasabilirsiniz. Ozel mesaj atabilir veya konun altindan cevaplayabilirsiniz. saygi ve selamlar

temren

Asistan
Reaksiyon puanı
3
geçmiş olsun, Allah şifalar versin

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Sanirim birkac karikatur koysam daha dikkat cekici olacakti..

cuhadar

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Hocam geçmiş olsun. Acil şifalar. Çok fazla duymadığım bir hastalık.

AlperSad

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Allah şifa versin, İnşallah sağlığına kavuşur..

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
sagolun arkadaslar
insllah konusunda iyi bir hekim de bulabilirz

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
son durum nedir [MENTION=197243]Czmi[/MENTION] , bir gelişme var mı?

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
Allah şifalar versin.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - Prof. Dr. Ahmet Dobrucalı

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Herkese selamlar
Arkadaslar bugun itibariyle babama şiroz teshişi konulmuş. şiroz genelde alkol sebepli ve tadavisi nerdeyse olmayan bir hastalik, Ataturk de ayni hastaliga yakalanmisti ve sebebi oldu. Denizlide yasiyor babam ve doktoru buyuk sehirlerden birine gitmesini onermis. Daha baslangici ama degerleri hic normal degil. Ne yazik ki ben de isvicredeyim yakinda turkiyeye gelicem ama cevresinde bu hastaligi yenmis veya mucadele eden vardir veya biliyordur duymustur sormak istedim. Veyahut;
Bu konuda uzmanlasmis bir profesor doktor aramakdayiz. O da olmadi tanidik doktorunuz vardir da uzman birinin adini felan verir. Ne bileyim bu isler zor ve cok yavas ilerliyor. Tedavisinin olmamasi da en can sikici yani. En iyi tedavi karaciger nakli ve ne yazik ki nakiller ulkemizde cok az. hastalik cok sinsi ve geri adim atmamasi da isleri zorlastiriyor. Bu yuzden ne kadar cok insana ulasirsam o kadar hizli cozume ulasiriz diye dusundum
En ufak bilgi bile gerekli olablir arkadaslar
[email protected] adresinden her turlu ulasabilirsiniz. Ozel mesaj atabilir veya konun altindan cevaplayabilirsiniz. saygi ve selamlar

ALLAH şifa versin...

Sağlık sektöründeyim bir kac hastam var İSTANBUL MARMARA ÜNİV PENDİK burada bir kac doktora gitmekte, nakıl icin şans bulmasi 000,1 ve söylediğin gibi çok hızlı ilerlemekte , umarım tedaviye cevap verir, geçmiş olsun..

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
arkadasslar son gelisme soyledir:
Pazartesi gunu doktora gittiginde doktor: " ben size istanbula gidin demedim burda da tedavi olabilirsiniz" deyip U donusu yapti
Burdaki hastanedeki karaciger doktoru ise 6 ay sonrasi icin randevu verdi. Beklemenin ve gozlemlek gerektigini simdilik birsey yapilmayacagini soyledi