S3 wifi sorunu

Bu konuyu okuyanlar

dead_microbe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
modemle aynı odadayım bütün telefonlar ve başka s3 wireless i full çekerken, benim s3 hiç çekmiyor
ne yapmamı önerirsiniz ??

berklann

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Sorun s3de belliki paralel ithalat degilsr servise götür.

dead_microbe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yurtdışından yeni alındı garantisi Türkiyede geçerli değil bildiğim

kosasker

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Wi-fi ayarlarından, wi-fi frekans bandını otomatik olarak seçmeyi dener misin ?

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
arkadaşım, benim S3'te de aynı sorun yaşadım, fakat uğraşarak sonunda bu sorunu çözdüm.

yanımda başka telefonlar da olunca neden kaynaklanıyor bilmiyorum ama wı-fı'yi o an algılayamıyor.

fakat, önce modemi kapatıp yeniden açın, baktınız almadı, bu defa telefonunuzun wı-fı'sini kapatıp yeniden açın, mutlaka alacağından eminim. ben böyle yapıyorum ve mesele kalmıyor.

bi deneyin ve yazın buraya mutlaka...

dead_microbe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım, benim S3'te de aynı sorun yaşadım, fakat uğraşarak sonunda bu sorunu çözdüm.

yanımda başka telefonlar da olunca neden kaynaklanıyor bilmiyorum ama wı-fı'yi o an algılayamıyor.

fakat, önce modemi kapatıp yeniden açın, baktınız almadı, bu defa telefonunuzun wı-fı'sini kapatıp yeniden açın, mutlaka alacağından eminim. ben böyle yapıyorum ve mesele kalmıyor.

bi deneyin ve yazın buraya mutlaka...

telefonu modemin üstüne koyduğumda full çekiyor, modemden 70-80 cm(3-4 karış) uzaklaştırdığımda hiç çekmiyor,
ayrıca diğer telefonlar çevrede bir sürü wifi buluyor,benimkinin ekranını bomboş bulamıyor.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
telefonu modemin üstüne koyduğumda full çekiyor, modemden 70-80 cm(3-4 karış) uzaklaştırdığımda hiç çekmiyor,
ayrıca diğer telefonlar çevrede bir sürü wifi buluyor,benimkinin ekranını bomboş bulamıyor.

ayarlarında bir problem yoksa senin telefon servislik olmuş arkadaşım.

1004

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadasim açmis olduğum konumdaki 4.1.2 güncellemesini yap sorun düzelecektir

dead_microbe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
güncelleme sırasına girdim, ufak bir ümit belki güncelleme ile wifi sorunum düzelir, bekliyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ne yaptımsa düzelmedi, *#0011#den yaptım yine olmadı, wifi üzerinden ayarları değiştirdim yine olmadı ne yapmam gerekiyor başa çözüm yok mu ? gecenlerde factory reset yaptım tele daha 3gün oldu olmadı bu sorun çıktı. ne yapmam gerekiyor

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
ne yaptımsa düzelmedi, *#0011#den yaptım yine olmadı, wifi üzerinden ayarları değiştirdim yine olmadı ne yapmam gerekiyor başa çözüm yok mu ? gecenlerde factory reset yaptım tele daha 3gün oldu olmadı bu sorun çıktı. ne yapmam gerekiyor

neden servise götürmüyorsunuz?
madem bütün yollar tükendi, götürün be arkadaşım, ya çözüm bulurlar, ya da yenisini verirler. başka yolu yok.
wi-fi çok önemli, en az kamerası kadar önem arzeden bir özellik.
madem bütün yollar tükendi, servisten başka yapacağın bişey yok.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonda wifi ye bağlanma sorunu var sifreyi doğru yazıyorum yok girmiyo bende gecen gün şunu fark ettim şimdi modem çalışıyo ama laptop o anda wifi kullanmıyosa yani laptop tan internete girilmiyosa modem sadece kendi kendine öyle çalışıyosa girmiyoama laptopu açıp internete girer girmez benim telefonda bağlanıyo enteresan bişey bende hala anlamış değilim ama ben bu sorunun çözümünü böyle keşfetti önce bilgisayarı açıp interneti aktif ediyorum sonra telefondan giriyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya benim telefon wifiye girmiyoo wifi ayarlarını yollayın ya lütfenn :(

zined7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
*#0011# yi arayın düzelmesi lazım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadasım aynı sorun bendede var modemın sıfresını kaldırdıgında baglanıyor..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede s3 mini var wifiye bağlanıyordum fabrika ayarına döndüm şimdide bağlanıyor ama bağlantı kesildi diyor ne yapacagım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
  1. Telefonu açın.
  2. Sonra *#0011# tuşlayın.
  3. Ekranın sol altındaki menü tuşuna basın.
  4. Wifi ‘ yi seçin.
  5. Wifi power safe mode yazısının altında açık olan butonu kapalı konuma getirin.
Yukarıdaki yazılı adımları uygulandığınız Wi-Fi’nizin çalıştığını göreceksiniz.