Digiturkplay.com.tr kullanıcı şikayetim

Bu konuyu okuyanlar

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar son iki haftadır FB nin maçlarını sitenin kilitlenmesi nedeni ile izleyemiyorum. defalarca müşteri hizmetlerini aradım ve hep aynı yanıtı aldım "düzeltmeye çalışıyoruz"

büyük bir şirket olduğunu her fırsatta vurgulayan digiturk bu kadarmı büyük?
benden başka sorun yaşayan varsa lütfen onlarda [email protected] adresine mail yazarak protesto etsinler.

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
bu sorun fb de var sadece !

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
Arkadaşlar son iki haftadır FB nin maçlarını sitenin kilitlenmesi nedeni ile izleyemiyorum. defalarca müşteri hizmetlerini aradım ve hep aynı yanıtı aldım "düzeltmeye çalışıyoruz"

büyük bir şirket olduğunu her fırsatta vurgulayan digiturk bu kadarmı büyük?
benden başka sorun yaşayan varsa lütfen onlarda [email protected] adresine mail yazarak protesto etsinler.

Sadece sen değilsin. Her maçta twitter'da tt olmayı becerebiliyorlar :D

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Sorun Digiturkplay'de hocam konu başka bir forumda uzun zamandır tartışılıyor ve her hafta izlenemeyen maçlar nedeniyle şikayetler ve sorunlar anlatılıyor.
Digitürk de yok brwser çerezlerini silin yok başka bir browser kullanın olmadı format atın gibi bahanelerle bir çok bilinçsiz kullanıcıyı kandırarak sorunun kendilerinden kaynaklanmadığına inandırmaya çalışarak sorunu çözememelerinin acısını vatandaştan çıkartıyorlar, en son siteye saldırı oldu bu yüzden kesintiler yaşıyoruz'u yayınladılar sonraki bölümü 4 gözle bekliyoruz!

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Geçen gün fb maçında yine çöktü :) Misafirlerim vardı, maç istediler açayım dedim, rezil ettin beni digitürk.

Ama bjk ve gs de sorun yaşamıyorum.

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Maç satinde bi halt yediğini sananlar siteye saldırıyormuş arkadaşlar, bu yüzden de bedava premium üyelik verdiler. E-postanıza bi bakın.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
yahu izleyemedikten sonra ultra mega hiper üyelik verseler neye yarar?

ben geçen gün maç saati gstv'yi açtım. canlı anlatım için... onda bile yayın takılıp durdu. saldırı işi de bahane bence. adam gibi altyapıları yok.

oraycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bende fb maçlarında sorun yaşamıyorum gs de yaşıyorum :D

yayından bi 15-20 dk önce açın yayını sıkıntı olmaz açtıktan sonra çözünürllük değiştirmeyin yayın gitmesin :D

artık uğraşmıyorum ama digitürk bağlattık her nedendir bilmem lig tv 1 hd dahil 7/24 açık 120 cm ekranda doya doya hd hd izliyorum artık :D arasıra 3d de izliyorum göz yoruyo