PS3 PES 2013 Tam ekran sorunu

Bu konuyu okuyanlar

synchronline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar pes13 satın aldım ps3 de oynamak için ama tam ekran olarak oynanmıyor. Diğer bütün oyunlarda sıkıntı yaşamadan oynanırken pes 13 de ekranın sagından solundan altından ustunden bi kaç cm siyah ekran olusuyor buda haliyle beni gıcık etti. Bu sorunu daha önce yaşayanlar ve çözümü bilenler umarım çözümü paylaşırlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hala sorunu çözemediyseniz veya aynı problemi yaşayan varsa settings(ayarlar) bölümünden çözünürlüğü (1280x720)16:9 olarak ayarlamanız gerekiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1280x720 yaptım halde gene aynı ekran hala aynı düzelmiyor win 7 de yardmcı olun

leanardo

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
pes 2013 simgesine sağ tıkla dosya konumunu aç de açılan klasörde setting dında dosyayı aç çözünürlüğü en yükseğe çek sorun çözülür

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abicim öyle yapıyoz da sonra tekrar eski haline geliyo ya çıldırcam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bende pes 13 açıyorum siyah ekran çıkıyor açılmıyor girerken siyah ekran durup girer ya bende sürekli duruyor yardımcı olurmusunuz arkadaşlar bilen varsa sölesin yaaaaa

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben pes 2013 e girerken siyah ekran geliyo sol altta mavi bişi dönüyo ve ondan sonra açılmıyo öle kalıyo o mavi şey dönüp duruyo bana yardımcı olun​

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi Oyunun Yüklü Olduğu Klasörü bul setting aç ordan 1280x720 yap

Uranos

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
En yüksek çözünürlügü seçmeyin yanlış bilgi vermişler masaüstü çözünürlügünü seçin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ps3 pes 2013 online dostluk maçı ve sıralama maçı yapabiliyorum, ancak bulunduğum ilçede bir arkadaşım var onunla oynarken masa açtığımda masaya giriyor ama maça başlayamıyor,bende aynı şekilde onun açtığı masaya giremiyorum:( neden kaynaklanıyor acaba...